0,00zł

Do Kasy

3 pary sznurówek do butów, bez pętelek, z szybkim zapięciem, elastyczne sznurowadła bez wiązania, z metalowym zapięciem, dla dzieci, do uprawiania sportu, dla seniorów, triatlonu (czarny/szary/biały), czarny, szary, biały., m

Opinie:
(0)
  • Marka: 通用
  • Model: B09JZMBN6V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
25,25zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Medium
Kolor: czarny, szary, biały.
【Wystarczająca ilość】: otrzymasz 3 pary elastycznych sznurowadeł + 3 pary metalowych kapsułek, 1 x czarny, 1 x szary, 1 x biały (każda para pakowana pojedynczo). Długość wynosi ok. 130 cm codzienna wymiana.
【Wysokiej jakości materiał】: Sznurowadła są wykonane z bardzo elastycznego jedwabiu spandex, są wygodne w użyciu, łatwe do prania i charakteryzują się dobrą i dużą elastycznością. Klamra do kapsułek to mosiężna metalowa klamra, która jest wystarczająco trwała.
【System szybkiego sznurowania】: elastyczne sznurowadła z klamrą z szybkim zapięciem sprawiają, że noszenie butów jest wygodniejsze. Jednorazowa instalacja, nie trzeba wielokrotnie wiązać sznurowadeł, co oszczędza dużo czasu.
Łatwa instalacja: zwiąż sznurowadła i załóż metalową kapsułkę. Odetnij nadmiar sznurowadeł i zwiąż je. Na koniec dokręć blokadę śrubową. Wystarczy raz zamocować i już nigdy więcej nie wiązać sznurowadeł, co jest bardzo praktyczne.
【Szerokie zastosowanie】: sznurowadła bez sznurowadeł można łatwo zakładać i zdejmować buty, co bardzo dobrze nadaje się do większości butów sznurowanych i stanowią doskonałą pomoc dla dzieci, osób starszych lub osób o ograniczonej mobilności.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Medium
Kolor czarny, szary, biały.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..