0,00zł

Do Kasy

3 pary sznurówek do butów, bez pętelek, z szybkim zapięciem, elastyczne sznurowadła bez wiązania, z metalowym zapięciem, dla dzieci, do uprawiania sportu, dla seniorów, triatlonu (czarny/szary/biały), czarny, szary, biały., m

Opinie:
(0)
  • Marka: 通用
  • Model: B09JZMBN6V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
25,25zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Medium
Kolor: czarny, szary, biały.
【Wystarczająca ilość】: otrzymasz 3 pary elastycznych sznurowadeł + 3 pary metalowych kapsułek, 1 x czarny, 1 x szary, 1 x biały (każda para pakowana pojedynczo). Długość wynosi ok. 130 cm codzienna wymiana.
【Wysokiej jakości materiał】: Sznurowadła są wykonane z bardzo elastycznego jedwabiu spandex, są wygodne w użyciu, łatwe do prania i charakteryzują się dobrą i dużą elastycznością. Klamra do kapsułek to mosiężna metalowa klamra, która jest wystarczająco trwała.
【System szybkiego sznurowania】: elastyczne sznurowadła z klamrą z szybkim zapięciem sprawiają, że noszenie butów jest wygodniejsze. Jednorazowa instalacja, nie trzeba wielokrotnie wiązać sznurowadeł, co oszczędza dużo czasu.
Łatwa instalacja: zwiąż sznurowadła i załóż metalową kapsułkę. Odetnij nadmiar sznurowadeł i zwiąż je. Na koniec dokręć blokadę śrubową. Wystarczy raz zamocować i już nigdy więcej nie wiązać sznurowadeł, co jest bardzo praktyczne.
【Szerokie zastosowanie】: sznurowadła bez sznurowadeł można łatwo zakładać i zdejmować buty, co bardzo dobrze nadaje się do większości butów sznurowanych i stanowią doskonałą pomoc dla dzieci, osób starszych lub osób o ograniczonej mobilności.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Medium
Kolor czarny, szary, biały.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..