0,00zł

Do Kasy

LIND Zestaw oświetleniowy LED z pilotem zdalnego sterowania do Lego 42123 Technic McLaren Senna GTR samochód wyścigowy, zestaw świateł kompatybilny z zestawem do budowy Lego 42123 - nie zawiera zestawu modelarskiego

Opinie:
(0)
  • Marka: LIND
  • Model: B09KC4JNC8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
269,93zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja pilota zdalnego sterowania.
Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42123 Technic McLaren Senna GTR model samochodu wyścigowego Kto zbudował ten model może za pomocą tego systemu oświetleniowego jeszcze raz poprawić wygląd samochodu wyścigowego.
Czysty zestaw oświetleniowy: To tylko dodatkowa lampa LED do LEGO, nie zawiera zestawu modelowego. Zasilanie odbywa się za pomocą pojemnika na baterie lub USB (bateria nie wchodzi w zakres dostawy).
Przewody nie są widoczne, jest to bardzo cienki drut i dobrze ukryty podczas starannego montażu lampek.
Zestaw oświetleniowy można łatwo zamontować: Opakowanie zawiera kod QR, a po zeskanowaniu otrzymasz instrukcję krok po kroku ze zdjęciami w języku angielskim. Można go zamontować po zakończeniu budowy modelu. Czasami trzeba zdemontować tylko kilka części.
Sprawia, że model pojawia się w świetnym świetle! Gdy wszystko jest na swoim miejscu, to będzie przyciągać wzrok w pomieszczeniu.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja pilota zdalnego sterowania.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..