0,00zł

Do Kasy

Zdalne sterowanie samochodem, Elvodosia, zdalnie sterowane, monstertruck [40 kMH] [2 akumulatory], 1:18 4WD RC Car Monster Truck z pilotem zdalnego sterowania dla dorosłych dzieci od 2 3 4 6 8 10 lat [pomarańczowy]

Opinie:
(0)
  • Marka: Elvodosia
  • Model: B09KCHXWMR
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:15 CET - więcej
479,17zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: pomarańczowy
[Pilot zdalnego sterowania 4WD, Auto Offroad] Dzięki silnikowi Brushed Premium 380, który wytwarza wyższą siłę koni dla dzieci RC Offroad, samochód RC znacznie poprawia przyspieszenie i umożliwia zdalnie sterowanemu samochodowi dorosłym maksymalną prędkość 40 km/h, a także lepsze przyspieszenie w porównaniu z dużymi samochodami RC Monster Truck.
[Jedyne w swoim rodzaju opatentowane wzornictwo i wzmocnione szacunki] Dzięki opatentowanemu wzornictwu prezentowana w 2022 roku misa z PCW jest zdalnie sterowana i ma super modny wygląd. Lekki PCW umożliwia RC Buggy 4WD lepsze przyspieszenie i można go łatwo rozłożyć lub wymienić części. RTR Remote Control Car jest wyposażony w nylonową obudowę, antypoślizgowe opony i amortyzatory.
[2 baterie do dłuższego czasu jazdy] Samochodowe zdalnie sterowane są wyposażone w 2 akumulatory litowo-jonowe 7,4 V 900 mAh do wielokrotnego ładowania. Zdalnie sterowany samochód dla dorosłych działa na każdą baterię do 20 minut. 2 baterie do 40 minut pracy. Nadajnik z uchwytem pistoletowym jest wyposażony w w w pełni cyfrowe sterowanie z proporcjonalnym gazem i sterowaniem dla płynnego wyścigu i jazdy na zakrętach ze zintegrowaną technologią 2,4 GHz, która umożliwia jednoczesną pracę do 12 samochodów RC Truck
[Samochód zdalnie sterowany na wszystkich terenach] Wyposażony w mocną karoserię, pojedyncze zawieszenie kół i cztery antypoślizgowe gumowe opony o wysokiej przyczepności, ten zdalnie sterowany samochód RC jest gotowy do użytku na trawie, piasku i drogach kamiennych, można go używać wewnątrz lub na zewnątrz. Dostarczany w stanie zmontowanym, bezpośrednio z pudełka. W trudnym otoczeniu nie będzie w stanie zatrzymać się podczas podróży wyścigowych, jeździć Elvodosia RC Car 4WD, gdzie tylko chcesz
Fantastyczny prezent dla dzieci i dorosłych: ten zdalnie sterowany samochód typu Monster Truck 1:18 zapewnia wyjątkową przyczepność, obsługę i trwałość. Zaprojektowany dla początkujących i zaawansowanych, którzy chcą zmienić zdalne sterowanie w kierunku klasy hobbystycznej. Jeśli szukasz wyjątkowo fajnego i ekscytującego prezentu, zdalnie sterowany samochód Elvodosia jest idealnym wyborem dla dzieci od 1 2 3 4 5 6 8 10 lat. Zrób ze sobą, aby Twoje życie było bardziej kolorowe.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor pomarańczowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..