0,00zł

Do Kasy

Zdalne sterowanie samochodem, Elvodosia, zdalnie sterowane, monstertruck [40 kMH] [2 akumulatory], 1:18 4WD RC Car Monster Truck z pilotem zdalnego sterowania dla dorosłych dzieci od 2 3 4 6 8 10 lat [pomarańczowy]

Opinie:
(0)
  • Marka: Elvodosia
  • Model: B09KCHXWMR
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:15 CET - więcej
479,17zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: pomarańczowy
[Pilot zdalnego sterowania 4WD, Auto Offroad] Dzięki silnikowi Brushed Premium 380, który wytwarza wyższą siłę koni dla dzieci RC Offroad, samochód RC znacznie poprawia przyspieszenie i umożliwia zdalnie sterowanemu samochodowi dorosłym maksymalną prędkość 40 km/h, a także lepsze przyspieszenie w porównaniu z dużymi samochodami RC Monster Truck.
[Jedyne w swoim rodzaju opatentowane wzornictwo i wzmocnione szacunki] Dzięki opatentowanemu wzornictwu prezentowana w 2022 roku misa z PCW jest zdalnie sterowana i ma super modny wygląd. Lekki PCW umożliwia RC Buggy 4WD lepsze przyspieszenie i można go łatwo rozłożyć lub wymienić części. RTR Remote Control Car jest wyposażony w nylonową obudowę, antypoślizgowe opony i amortyzatory.
[2 baterie do dłuższego czasu jazdy] Samochodowe zdalnie sterowane są wyposażone w 2 akumulatory litowo-jonowe 7,4 V 900 mAh do wielokrotnego ładowania. Zdalnie sterowany samochód dla dorosłych działa na każdą baterię do 20 minut. 2 baterie do 40 minut pracy. Nadajnik z uchwytem pistoletowym jest wyposażony w w w pełni cyfrowe sterowanie z proporcjonalnym gazem i sterowaniem dla płynnego wyścigu i jazdy na zakrętach ze zintegrowaną technologią 2,4 GHz, która umożliwia jednoczesną pracę do 12 samochodów RC Truck
[Samochód zdalnie sterowany na wszystkich terenach] Wyposażony w mocną karoserię, pojedyncze zawieszenie kół i cztery antypoślizgowe gumowe opony o wysokiej przyczepności, ten zdalnie sterowany samochód RC jest gotowy do użytku na trawie, piasku i drogach kamiennych, można go używać wewnątrz lub na zewnątrz. Dostarczany w stanie zmontowanym, bezpośrednio z pudełka. W trudnym otoczeniu nie będzie w stanie zatrzymać się podczas podróży wyścigowych, jeździć Elvodosia RC Car 4WD, gdzie tylko chcesz
Fantastyczny prezent dla dzieci i dorosłych: ten zdalnie sterowany samochód typu Monster Truck 1:18 zapewnia wyjątkową przyczepność, obsługę i trwałość. Zaprojektowany dla początkujących i zaawansowanych, którzy chcą zmienić zdalne sterowanie w kierunku klasy hobbystycznej. Jeśli szukasz wyjątkowo fajnego i ekscytującego prezentu, zdalnie sterowany samochód Elvodosia jest idealnym wyborem dla dzieci od 1 2 3 4 5 6 8 10 lat. Zrób ze sobą, aby Twoje życie było bardziej kolorowe.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor pomarańczowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..