0,00zł

Do Kasy

Zabawka dla kotów, zdalnie sterowana zabawka dla kotów, elektryczna, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, mysz dla kotów, myszy dla zwierząt domowych, dzieci (nieprosta, biała)

Opinie:
(0)
  • Marka: TAFRRYYG
  • Model: B09KPDM97N
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
104,24zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: złamany biały
Materiał - zabawka jest wykonana z tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne, przyjazne dla środowiska i bardzo trwałe. Najlepsza jakość dla Ciebie i Twojego kotu. przez długi czas. Pluszowa powierzchnia, przyjemna w dotyku. Wspomaga instynkt myśliwski kota do zabawy w domu.
[Pilot zdalnego sterowania] Z pilotem zdalnego sterowania do swobodnego sterowania. Proste i zabawne zastosowanie. Symulacja myszy, interaktywna rozrywka. Elektryczna i interaktywna zabawka dla kota do pracy.
[Scope] Zasięg sygnału jest duży: do 7,5 m, które są sterowane wewnątrz i na zewnątrz. Dobrze nadaje się dla Twojego kotu, wystarczające zajęcie z zabawką pomaga zwalczyć nudę, zmniejszyć stres, destrukcyjne zachowanie i wymagać ich duchowo i fizycznie – aby Twój kot mógł się bawić.
[Tryb ] Jako dobra elektroniczna zabawka do myszy dostępne są 4 tryby pracy: do przodu i do tyłu; wiele zabawnych godzin czeka na kot, podczas gdy trzyma się w dobrym stanie, a jednocześnie może cieszyć się naturalnym napędem myśliwskim.
[Idealna zabawka] Realistyczne myszy mogą łatwo przyciągać uwagę zwierząt domowych. Są to dobra zabawka dla zwierząt domowych i sprawiają, że Twoje zwierzę domowe jest bardziej żywe. Wskazówka: Akumulator dostarczony z zabawką to akumulator testowy, a czas pracy baterii jest krótki. Zaleca się samodzielne zakup baterii, aby wydłużyć czas odtwarzania.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor złamany biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..