0,00zł

Do Kasy

Zabawka dla kotów, zdalnie sterowana zabawka dla kotów, elektryczna, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, mysz dla kotów, myszy dla zwierząt domowych, dzieci (nieprosta, biała)

Opinie:
(0)
  • Marka: TAFRRYYG
  • Model: B09KPDM97N
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
104,24zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: złamany biały
Materiał - zabawka jest wykonana z tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne, przyjazne dla środowiska i bardzo trwałe. Najlepsza jakość dla Ciebie i Twojego kotu. przez długi czas. Pluszowa powierzchnia, przyjemna w dotyku. Wspomaga instynkt myśliwski kota do zabawy w domu.
[Pilot zdalnego sterowania] Z pilotem zdalnego sterowania do swobodnego sterowania. Proste i zabawne zastosowanie. Symulacja myszy, interaktywna rozrywka. Elektryczna i interaktywna zabawka dla kota do pracy.
[Scope] Zasięg sygnału jest duży: do 7,5 m, które są sterowane wewnątrz i na zewnątrz. Dobrze nadaje się dla Twojego kotu, wystarczające zajęcie z zabawką pomaga zwalczyć nudę, zmniejszyć stres, destrukcyjne zachowanie i wymagać ich duchowo i fizycznie – aby Twój kot mógł się bawić.
[Tryb ] Jako dobra elektroniczna zabawka do myszy dostępne są 4 tryby pracy: do przodu i do tyłu; wiele zabawnych godzin czeka na kot, podczas gdy trzyma się w dobrym stanie, a jednocześnie może cieszyć się naturalnym napędem myśliwskim.
[Idealna zabawka] Realistyczne myszy mogą łatwo przyciągać uwagę zwierząt domowych. Są to dobra zabawka dla zwierząt domowych i sprawiają, że Twoje zwierzę domowe jest bardziej żywe. Wskazówka: Akumulator dostarczony z zabawką to akumulator testowy, a czas pracy baterii jest krótki. Zaleca się samodzielne zakup baterii, aby wydłużyć czas odtwarzania.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor złamany biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..