0,00zł

Do Kasy

Navaris Drewniany supermarket dla dzieci - sklep z zabawkami z owocami warzywami spożywczymi z drewna - stoisko sprzedażowe z kasą i wagą dla chłopców i dziewczynek

Opinie:
(0)
  • Marka: Navaris
  • Model: B09KTWX3BD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 10/11/2022 22:58 CET - więcej
269,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: beżowy
Radość z zakupów: Kolorowy sklep firmy Navaris jest dostarczany z szeroką gamą drewnianych owoców i warzyw, rejestrem kasowym i innymi wspaniałymi produktami spożywczymi, dzięki którym Twoje dziecko może w zabawny sposób odwiedzić wizytę w supermarkecie.
Swobodna zabawa: w kontakcie z 26 przedmiotami Twoje dziecko nie tylko trenuje swoją motorykę, ale może również puścić wodze fantazji.
Wskazówki: Ten uroczy stojak jest dostarczany z instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim) i można go szybko zmontować. Uwaga – drewniany supermarket nadaje się tylko dla dzieci od 3 lat i istnieje ryzyko połknięcia. Zabawa tylko pod nadzorem!
Kompaktowy: sklep zachwyca swoimi kompaktowymi wymiarami 91,8 x 44,6 x 26,4 cm i pasuje do każdego pokoju dziecięcego. Wykonany z wysokiej jakości drewna i płyty MDF jest odporny na codzienne użytkowanie.
Wzornictwo: jasne kolory i bogata w szczegóły zabawka przyciągną Twoje dziecko do swojego uroku, dzięki czemu sklep kupiecowy będzie wspaniałym zajęciem.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor beżowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..