0,00zł

Do Kasy

Sunery Apollo zestaw do naprawy rakiet do Lego 92176 NASA Apollo Saturn V, 3586 części, Apollo reflektor rakiety, klocki wyświetlacza, zestaw do modelu, kompatybilny z Lego 21309 Saturn V

Opinie:
(0)
  • Marka: Sunery
  • Model: B09KZDZQDH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:49 CET - więcej
1 051,07zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Mork 031003
Nr artykułu: MORK 031003. NASA Saturn V reflektor rakietowy; pochodzi od właściwej lampy startowej Apollo, która jest reprodukowana z klockami. Rakieta stoi na czerwonej rampie startowej (bez rakiety kosmicznej Saturn V).
Właściwości: symuluj prawdziwe scenariusze startowe, górną część wyrzutnika można otworzyć ręcznie, a element mocujący można otworzyć.
Wszystkie części są wykonane z bezpiecznego i nietoksycznego tworzywa ABS, a powierzchnia jest gładka i bez zadziorów. Kompatybilny z Lego, może być stosowany w kreatywnych budynkach.
Montaż: Zawiera kolorową drukowaną instrukcję montażu, bardzo szczegółowa i łatwa do zrozumienia. Wszystkie części są podzielone na różne worki, aby ułatwić znalezienie i montaż. Łatwy montaż krok po kroku dzięki szczegółowej instrukcji montażu (może nie być dostępna w języku polskim).
Ekskluzywne opakowanie, nadaje się jako prezent i nagrody na urodziny, Wielkanoc, Walentynki, Boże Narodzenie, rozpoczęcie szkoły itd. Ciesz się zabawą na budowie, spędzaj szczęśliwy czas z rodziną lub przyjaciółmi. Może być stosowana jako wysokiej jakości dekoracja i przedmioty kolekcjonerskie
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Mork 031003
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...