0,00zł

Do Kasy

Sunery Apollo zestaw do naprawy rakiet do Lego 92176 NASA Apollo Saturn V, 3586 części, Apollo reflektor rakiety, klocki wyświetlacza, zestaw do modelu, kompatybilny z Lego 21309 Saturn V

Opinie:
(0)
  • Marka: Sunery
  • Model: B09KZDZQDH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:49 CET - więcej
1 051,07zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Mork 031003
Nr artykułu: MORK 031003. NASA Saturn V reflektor rakietowy; pochodzi od właściwej lampy startowej Apollo, która jest reprodukowana z klockami. Rakieta stoi na czerwonej rampie startowej (bez rakiety kosmicznej Saturn V).
Właściwości: symuluj prawdziwe scenariusze startowe, górną część wyrzutnika można otworzyć ręcznie, a element mocujący można otworzyć.
Wszystkie części są wykonane z bezpiecznego i nietoksycznego tworzywa ABS, a powierzchnia jest gładka i bez zadziorów. Kompatybilny z Lego, może być stosowany w kreatywnych budynkach.
Montaż: Zawiera kolorową drukowaną instrukcję montażu, bardzo szczegółowa i łatwa do zrozumienia. Wszystkie części są podzielone na różne worki, aby ułatwić znalezienie i montaż. Łatwy montaż krok po kroku dzięki szczegółowej instrukcji montażu (może nie być dostępna w języku polskim).
Ekskluzywne opakowanie, nadaje się jako prezent i nagrody na urodziny, Wielkanoc, Walentynki, Boże Narodzenie, rozpoczęcie szkoły itd. Ciesz się zabawą na budowie, spędzaj szczęśliwy czas z rodziną lub przyjaciółmi. Może być stosowana jako wysokiej jakości dekoracja i przedmioty kolekcjonerskie
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Mork 031003
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..