0,00zł

Do Kasy

WANIYA1 Skala 1:8 Duży samochód zdalnie sterowany 4x4 Off Road Monster Truck Samochody RC Podwójny silnik 2.4GHz High Speed ​​Off Road Truck Elektryczne ciężarówki terenowe dla dzieci Chłopcy Dziewczę

Opinie:
(0)
  • Marka: WANIYA1
  • Model: B09L877TFD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:15 CET - więcej
900,34zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 3 battery pack
Kolor: Orange
W pełni funkcjonalny samochód sterowany radiowo z opcjami skrętu do przodu, do tyłu, w lewo/w prawo. Metal odporny na zarysowania zapobiega uszkodzeniom podczas zderzeń.

Silnik o wysokim skręcaniu zapewnia zwiększoną moc i wydajność. Wysokiej jakości gumowe opony są miękkie, elastyczne i antypoślizgowe, co zapewnia najlepsze wrażenia.

Buggy RC dobrze jeździ po wielu polach, takich jak błoto, ziemia, piasek, beton, trawa i inne powierzchnie.

Nasz samochód kaskaderski RC z mocnym korpusem ze stopu metalu, ułatwia wspinaczkę terenową / skałkową. Trwały i mocny z wysokiej jakości podwoziem.

Nasza gwarancja: obiecujemy zapewnić satysfakcjonującą obsługę posprzedażną, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 3 battery pack
Kolor Orange
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..