0,00zł

Do Kasy

Dongzhi Elektryczny kolejka do szyn drewnianych – lokomotywa elektryczna – kolejka drewniana pociąg elektryczny – lokomotywa zabawka dla dzieci, prezent urodzinowy – kompatybilna z szynami drewnianymi B Rio T homas

Opinie:
(0)
  • Marka: Dongzhi
  • Model: B09LYQBF87
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
61,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: niebieski
❤ 【Prosta zabawa】 Włóż baterię AAA do lokomotywy, a następnie połącz ją z inną lokomotywą. Naciśnij przełącznik, aby przejechać do przodu i do tyłu.
❤【Mocne połączenie】 Pomiędzy sankami znajdują się magnesy z dodatnimi i ujemnymi biegunami, które ściśle przylegają podczas poruszania i nie wypadają.
❤ 【Drewniana szyna】 Aby wzmocnić efekt gry, zabawka kolejowa może być umieszczona na drewnianej szynie firmy B RIO (ten produkt nie zawiera drewnianej szyny), co jest bardziej interesujące.
❤ 【Bezpieczny materiał】 Zabawka jest wykonana z wytrzymałego i bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego, jest odporna na upadki, ulubiona zabawka Twojego dziecka.
❤【Budzik zainteresowania dzieci】Lokomotywa ma realistyczny wygląd, jasny kolor i jest idealną zabawką dla małych miłośników pociągów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..