0,00zł

Do Kasy

Dongzhi Elektryczny kolejka do szyn drewnianych – lokomotywa elektryczna – kolejka drewniana pociąg elektryczny – lokomotywa zabawka dla dzieci, prezent urodzinowy – kompatybilna z szynami drewnianymi B Rio T homas

Opinie:
(0)
  • Marka: Dongzhi
  • Model: B09LYQBF87
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
61,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: niebieski
❤ 【Prosta zabawa】 Włóż baterię AAA do lokomotywy, a następnie połącz ją z inną lokomotywą. Naciśnij przełącznik, aby przejechać do przodu i do tyłu.
❤【Mocne połączenie】 Pomiędzy sankami znajdują się magnesy z dodatnimi i ujemnymi biegunami, które ściśle przylegają podczas poruszania i nie wypadają.
❤ 【Drewniana szyna】 Aby wzmocnić efekt gry, zabawka kolejowa może być umieszczona na drewnianej szynie firmy B RIO (ten produkt nie zawiera drewnianej szyny), co jest bardziej interesujące.
❤ 【Bezpieczny materiał】 Zabawka jest wykonana z wytrzymałego i bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego, jest odporna na upadki, ulubiona zabawka Twojego dziecka.
❤【Budzik zainteresowania dzieci】Lokomotywa ma realistyczny wygląd, jasny kolor i jest idealną zabawką dla małych miłośników pociągów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..