0,00zł

Do Kasy

Dongzhi Elektryczny kolejka do szyn drewnianych – lokomotywa elektryczna – kolejka drewniana pociąg elektryczny – lokomotywa zabawka dla dzieci, prezent urodzinowy – kompatybilna z szynami drewnianymi B Rio T homas

Opinie:
(0)
  • Marka: Dongzhi
  • Model: B09LYQBF87
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
61,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: niebieski
❤ 【Prosta zabawa】 Włóż baterię AAA do lokomotywy, a następnie połącz ją z inną lokomotywą. Naciśnij przełącznik, aby przejechać do przodu i do tyłu.
❤【Mocne połączenie】 Pomiędzy sankami znajdują się magnesy z dodatnimi i ujemnymi biegunami, które ściśle przylegają podczas poruszania i nie wypadają.
❤ 【Drewniana szyna】 Aby wzmocnić efekt gry, zabawka kolejowa może być umieszczona na drewnianej szynie firmy B RIO (ten produkt nie zawiera drewnianej szyny), co jest bardziej interesujące.
❤ 【Bezpieczny materiał】 Zabawka jest wykonana z wytrzymałego i bezpiecznego dla dzieci tworzywa sztucznego, jest odporna na upadki, ulubiona zabawka Twojego dziecka.
❤【Budzik zainteresowania dzieci】Lokomotywa ma realistyczny wygląd, jasny kolor i jest idealną zabawką dla małych miłośników pociągów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..