0,00zł

Do Kasy

ASDF 2.4Ghz mini pilot ciężarówka inżynieryjna 6-kanałowa wywrotka zdalnie sterowana ciężarówka zabawka ze światłem i dźwiękiem napęd na 4 koła chłopiec wywrotka

Opinie:
(0)
  • Marka: ASDF
  • Model: B09M6VYB63
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
410,99zł
MATERIAŁ I CECHY: RC 6-kanałowa w pełni funkcjonalna wywrotka ze stopu metalu z ciężkimi gumowymi oponami, zdalnie sterowany pojazd budowlany Wywrotka z zabawkami ze światłami i dźwiękami. Świetne do gier RPG dla dzieci i idealne do piaskownic.
POTĘŻNY NAPĘD NA 4 KOŁA: Ta wywrotka rc ma napęd na 4 koła z mocnymi silnikami. Idź do przodu / do tyłu; Skręć w lewo w prawo; Zrzucaj łóżko w górę iw dół. Doskonały do ​​przenoszenia piasku/żwiru/gleby i biegania.
STEROWANIE RADIOWE 2,4 GHz: Automatyczne parowanie, zakres sterowania 10-100 stóp lub więcej. Umożliwi kilka ciężarówek gotowych do jazdy bez zakłóceń w tym samym czasie. Spraw, aby dzieci mogły czerpać radość z wyścigu, ćwicz koordynację ręka-oko.
WYSOKA JAKOŚĆ I WYJĄTKOWA KONSTRUKCJA: Wywrotka Rc wykonana jest z najwyższej jakości plastiku i metalu, który poradzi sobie z trudną zabawą. Metalowa kabina sprawia, że ​​wywrotka jest bardziej realistyczna i fajna, zupełnie jak prawdziwa ciężarówka.
NAJLEPSZY PREZENT DO WYBORU: zabawka zdalnie sterowana wywrotka to idealne prezenty urodzinowe, świąteczne dla dzieci. To najlepszy wybór dla kochających samochody dzieci w wieku 3+. Świetne dla aktywności rodziców z dziećmi. Również zabawna zabawka bawiąca się z przyjaciółmi, aby zwiększyć zdolność współpracy dziecka. Cieszcie się wspólnym życiem.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..