0,00zł

Do Kasy

ASDF 2.4Ghz mini pilot ciężarówka inżynieryjna 6-kanałowa wywrotka zdalnie sterowana ciężarówka zabawka ze światłem i dźwiękiem napęd na 4 koła chłopiec wywrotka

Opinie:
(0)
  • Marka: ASDF
  • Model: B09M6VYB63
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
410,99zł
MATERIAŁ I CECHY: RC 6-kanałowa w pełni funkcjonalna wywrotka ze stopu metalu z ciężkimi gumowymi oponami, zdalnie sterowany pojazd budowlany Wywrotka z zabawkami ze światłami i dźwiękami. Świetne do gier RPG dla dzieci i idealne do piaskownic.
POTĘŻNY NAPĘD NA 4 KOŁA: Ta wywrotka rc ma napęd na 4 koła z mocnymi silnikami. Idź do przodu / do tyłu; Skręć w lewo w prawo; Zrzucaj łóżko w górę iw dół. Doskonały do ​​przenoszenia piasku/żwiru/gleby i biegania.
STEROWANIE RADIOWE 2,4 GHz: Automatyczne parowanie, zakres sterowania 10-100 stóp lub więcej. Umożliwi kilka ciężarówek gotowych do jazdy bez zakłóceń w tym samym czasie. Spraw, aby dzieci mogły czerpać radość z wyścigu, ćwicz koordynację ręka-oko.
WYSOKA JAKOŚĆ I WYJĄTKOWA KONSTRUKCJA: Wywrotka Rc wykonana jest z najwyższej jakości plastiku i metalu, który poradzi sobie z trudną zabawą. Metalowa kabina sprawia, że ​​wywrotka jest bardziej realistyczna i fajna, zupełnie jak prawdziwa ciężarówka.
NAJLEPSZY PREZENT DO WYBORU: zabawka zdalnie sterowana wywrotka to idealne prezenty urodzinowe, świąteczne dla dzieci. To najlepszy wybór dla kochających samochody dzieci w wieku 3+. Świetne dla aktywności rodziców z dziećmi. Również zabawna zabawka bawiąca się z przyjaciółmi, aby zwiększyć zdolność współpracy dziecka. Cieszcie się wspólnym życiem.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..