0,00zł

Do Kasy

ISAKEN Elektryczna lokomotywa pociągowa, drewniana kolejka, pociąg lokomotywa, zabawka dla dzieci, zabawka z dużą prędkością, zabawka, prezent dla dzieci, dziewcząt, chłopców, małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: ISAKEN
  • Model: B09M72BF4H
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
114,68zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: m
Kolor: Ad
Wysokiej jakości materiał: Ta kolejka jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Nietrujące, neutralne smakowo, odporne na upadek, długa żywotność, bez zadziorów. Bardzo przyjazny dla dzieci, nadaje się do długotrwałej zabawy dzieci.
3 style: ten zabawkowy samochód ma 3 różne style zabawek do wyboru: samochód strażacki, karetka pogotowia i samochód policyjny. Kolor zabawkowego samochodu jest kolorowy, a dzieci mogą wspierać zdolności sensoryczne i kreatywność podczas zabawy kolejką.
Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: uroczy zabawkowy samochód ma pozytywne i negatywne magnesy pomiędzy samochodem. Zabawka kolejowa mocno trzyma się podczas poruszania, a jej magnetyzm można połączyć z wieloma innymi samochodami, aby stworzyć długi ciąg. Ten zabawkowy samochód jest dostarczany z baterią guzikową, która emituje światło i hałas. Niech dzieci będą miały więcej zabawy podczas zabawy.
Zalety: ta kolejka może pomóc dzieciom rozwijać wyobraźnię i praktyczne umiejętności. Możliwe jest również, że dzieci uczą się przyjaźni, uprzejmości i pozytywnego zachowania, bawiąc się z przyjaciółmi, odgrywając różne role. Pozwól dzieciom dowiedzieć się więcej na temat serii pociągów z różnymi tematami.
Ekskluzywne prezenty: ta zabawka do ciągnięcia może być używana jako idealny prezent na urodziny, dzień dziecka, Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia i inne święta dla Twoich dzieci. Kiedy dzieci otrzymali ten prezent, będą się bardzo cieszyć.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar m
Kolor Ad
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..