0,00zł

Do Kasy

ISAKEN Elektryczna lokomotywa pociągowa, drewniana kolejka, pociąg lokomotywa, zabawka dla dzieci, zabawka z dużą prędkością, zabawka, prezent dla dzieci, dziewcząt, chłopców, małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: ISAKEN
  • Model: B09M72BF4H
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
114,68zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: m
Kolor: Ad
Wysokiej jakości materiał: Ta kolejka jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Nietrujące, neutralne smakowo, odporne na upadek, długa żywotność, bez zadziorów. Bardzo przyjazny dla dzieci, nadaje się do długotrwałej zabawy dzieci.
3 style: ten zabawkowy samochód ma 3 różne style zabawek do wyboru: samochód strażacki, karetka pogotowia i samochód policyjny. Kolor zabawkowego samochodu jest kolorowy, a dzieci mogą wspierać zdolności sensoryczne i kreatywność podczas zabawy kolejką.
Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: uroczy zabawkowy samochód ma pozytywne i negatywne magnesy pomiędzy samochodem. Zabawka kolejowa mocno trzyma się podczas poruszania, a jej magnetyzm można połączyć z wieloma innymi samochodami, aby stworzyć długi ciąg. Ten zabawkowy samochód jest dostarczany z baterią guzikową, która emituje światło i hałas. Niech dzieci będą miały więcej zabawy podczas zabawy.
Zalety: ta kolejka może pomóc dzieciom rozwijać wyobraźnię i praktyczne umiejętności. Możliwe jest również, że dzieci uczą się przyjaźni, uprzejmości i pozytywnego zachowania, bawiąc się z przyjaciółmi, odgrywając różne role. Pozwól dzieciom dowiedzieć się więcej na temat serii pociągów z różnymi tematami.
Ekskluzywne prezenty: ta zabawka do ciągnięcia może być używana jako idealny prezent na urodziny, dzień dziecka, Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia i inne święta dla Twoich dzieci. Kiedy dzieci otrzymali ten prezent, będą się bardzo cieszyć.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar m
Kolor Ad
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...