0,00zł

Do Kasy

Sdmcdamzzy Drewniany układ słoneczny kosmos model zabawki planety system model zestaw DIY zabawka edukacyjna

Opinie:
(0)
  • Marka: Sdmcdamzzy
  • Model: B09M745QZL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
192,65zł
【Wysokiej jakości materiały】: Ten drewniany układ słoneczny jest bezpieczny dla dzieci, ponieważ użyłem tylko farby bezołowiowej i obieranego drewna lipowego.
【Nauka astronomia zabawka do uczenia się】: układ słoneczny globus model zabawki do nauki dzieci, wyzwanie wyobraźni dziecka, nazwa planet będzie pomocna w nauce
Ręczne wykonanie】Wszystkie planety mają znaki, dzięki czemu każdy może je łatwo zidentyfikować. Pomaga poprawnie nauczyć się układu słonecznego. Każdy model jest wykonany ręcznie, dlatego każdy model będzie nieco inny wyglądem, ale pozostanie wysokiej jakości zabawką, która wesprzeła naukę.
【Zachęca Twoje dziecko】Astronomia jest dość ciężka nauka, ale jest zdecydowanie ważna i ekscytująca. Dzięki temu ręcznie malowanemu systemowi solarnemu z łatwością zachęcisz swoje dziecko do odkrywania wszechświata.
【 Świetny na urodziny】 Jest to doskonały prezent na przyjęcie urodzinowe. Użyj tych bombek kosmicznych do dekoracji pokoju podczas imprezy tematycznej przestrzennej. Możesz również podarować je jako upominki imprezowe.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..