0,00zł

Do Kasy

Zdalnie Sterowana Ciężarówka, 6-kanałowy 2.4Ghz RC Wywrotka Pojazd Budowlany Zabawka 45 ° Pilot Zdalnego Sterowania Wiadro Z Diodami LED I Symulacją Dźwięku Dla Dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: UJIKHSD
  • Model: B09M7LQ1Q2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
401,38zł
☀ 20 minut maksymalnego czasu życia. Inteligentna bateria o dużej pojemności 3,6 V 400 mAh zapewnia do 20 minut żywotności.

☀ Opony gumowe: wysokiej jakości materiał PVC wykonany z gumowego materiału opony jest miękki i elastyczny i można go dostosować do szybkiej jazdy po drodze. Antywibracja. Biorąc pod uwagę trudny teren, powierzchnia opony samochodu jest oczywista, tarcie jest wysokie, a kontrola antypoślizgowa silna.

☀ Symulacja projektowania prętów hydraulicznych. Ciało może wznosić się i opadać niezależnie.

☀ Wysoka wydajność: te pojazdy doskonale nadają się do zabawy w piaskownicy, plaży, ogrodzie, salonie lub sypialni. Dzieci mogą cieszyć się godzinami rozrywki w tych samochodach.

☀ Wyposażony w światła LED. Światła migają, a noc jest chłodniejsza.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..