0,00zł

Do Kasy

Sunery Zestaw oświetleniowy LED z pilotem zdalnego sterowania do Lego 10282 Adidas Originals Superstar, buty sportowe, zestaw świateł kompatybilny z zestawem do budowy Lego 10282 – nie zawiera zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: Sunery
  • Model: B09MD93L9M
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:49 CET - więcej
334,18zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja pilota zdalnego sterowania.
Zestaw oświetleniowy LED do Lego 10282 Adidas Originals Superstar obuwie sportowe model. Kto zbuduje ten model z tego systemu oświetleniowego może jeszcze raz poprawić buty sportowe.
Zestaw oświetleniowy LED: Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu można zmienić model z ciemnego na jasny, aby ożywić go do życia
Przewody nie są widoczne, jest to bardzo cienki drut i dobrze ukryty podczas starannego montażu lampek. Zestaw oświetleniowy LED przez USB i pudełko na baterie (z pudełkiem na baterie, bez baterii)
Łatwa instalacja: Akcesoria do lamp budowlanych są łatwe w montażu i wyposażone w elektroniczną instrukcję (może nie być dostępna w języku polskim) (prosimy o kontakt z nami, aby otrzymać opis elektroniczny po zakupie)
Podczas składania można poprawić swoje praktyczne umiejętności, niezależnie od tego, czy jako hobby lub jako prezent dla innych, jest to bardzo dobry wybór.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja pilota zdalnego sterowania.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..