0,00zł

Do Kasy

Sunery Zestaw oświetleniowy LED z pilotem zdalnego sterowania do Lego 10282 Adidas Originals Superstar, buty sportowe, zestaw świateł kompatybilny z zestawem do budowy Lego 10282 – nie zawiera zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: Sunery
  • Model: B09MD93L9M
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:49 CET - więcej
334,18zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja pilota zdalnego sterowania.
Zestaw oświetleniowy LED do Lego 10282 Adidas Originals Superstar obuwie sportowe model. Kto zbuduje ten model z tego systemu oświetleniowego może jeszcze raz poprawić buty sportowe.
Zestaw oświetleniowy LED: Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu można zmienić model z ciemnego na jasny, aby ożywić go do życia
Przewody nie są widoczne, jest to bardzo cienki drut i dobrze ukryty podczas starannego montażu lampek. Zestaw oświetleniowy LED przez USB i pudełko na baterie (z pudełkiem na baterie, bez baterii)
Łatwa instalacja: Akcesoria do lamp budowlanych są łatwe w montażu i wyposażone w elektroniczną instrukcję (może nie być dostępna w języku polskim) (prosimy o kontakt z nami, aby otrzymać opis elektroniczny po zakupie)
Podczas składania można poprawić swoje praktyczne umiejętności, niezależnie od tego, czy jako hobby lub jako prezent dla innych, jest to bardzo dobry wybór.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja pilota zdalnego sterowania.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..