0,00zł

Do Kasy

Sunery Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42118 Technic Monster Jam Grave Digger Truck, zestaw świateł kompatybilny z zestawem do montażu Lego 42118 (nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: Sunery
  • Model: B09MDB8JGJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
220,26zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: jak na obrazku
Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42118 Technic Monster Jam Grave Digger Truck model zestaw do montażu. Kto zbudował ten model może jeszcze raz poprawić ten system oświetleniowy.
Zestaw oświetleniowy LED: to tylko dodatkowa lampa LED do LEGO, nie zawiera zestawu modelowego. Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu można zmienić model z ciemnego na jasny, aby obudzić go do życia
Ładowanie: Zestaw oświetleniowy LED przez USB i pudełko na baterie (z pudełkiem na baterie, bez baterii)
Łatwa instalacja: Akcesoria do lamp budowlanych są łatwe w montażu i wyposażone w elektroniczną instrukcję (może nie być dostępna w języku polskim) (prosimy o kontakt z nami, aby otrzymać opis elektroniczny po zakupie)
Podczas składania można poprawić swoje praktyczne umiejętności, niezależnie od tego, czy jako hobby lub jako prezent dla innych, jest to bardzo dobry wybór.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor jak na obrazku
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..