0,00zł

Do Kasy

Sunery Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42118 Technic Monster Jam Grave Digger Truck, zestaw świateł kompatybilny z zestawem do montażu Lego 42118 (nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: Sunery
  • Model: B09MDB8JGJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
220,26zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: jak na obrazku
Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42118 Technic Monster Jam Grave Digger Truck model zestaw do montażu. Kto zbudował ten model może jeszcze raz poprawić ten system oświetleniowy.
Zestaw oświetleniowy LED: to tylko dodatkowa lampa LED do LEGO, nie zawiera zestawu modelowego. Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu można zmienić model z ciemnego na jasny, aby obudzić go do życia
Ładowanie: Zestaw oświetleniowy LED przez USB i pudełko na baterie (z pudełkiem na baterie, bez baterii)
Łatwa instalacja: Akcesoria do lamp budowlanych są łatwe w montażu i wyposażone w elektroniczną instrukcję (może nie być dostępna w języku polskim) (prosimy o kontakt z nami, aby otrzymać opis elektroniczny po zakupie)
Podczas składania można poprawić swoje praktyczne umiejętności, niezależnie od tego, czy jako hobby lub jako prezent dla innych, jest to bardzo dobry wybór.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor jak na obrazku
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..