0,00zł

Do Kasy

Słuchawki z redukcją szumów dla niemowląt, przenośne regulowane nauszniki dla niemowląt nauszniki do uszu, chronią błonę bębenkową dla niemowląt małych dzieci, zajęcia na świeżym powietrzu parki rozrywki koncerty, róża,

Opinie:
(0)
  • Marka: Jocaluyia
  • Model: B09MHRBC98
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:31 CET - więcej
95,84zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Średni kod
Kolor: róża
Dla niemowląt: słuchawki z redukcją szumów są specjalnie zaprojektowane dla niemowląt, odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 miesięcy i powyżej 5 lat. Zapobiegaj stymulowaniu przez długi czas hałasem w celu uszkodzenia komórek mózgowych i utrudniania rozwoju inteligencji, języka i odpowiedzi dziecka.
Wysoka jakość: Wykonany z wysokiej jakości sztucznej skóry i materiałów ABS, jest bezpieczny i bezsmakowy, miękki i lekki, bez obciążenia w noszeniu i łatwy do przenoszenia. Kubek ABS jest odporny na uderzenia, odporny na zużycie i ciepło, solidny i trwały, ma długą żywotność, zapewniając dziecku trwałą redukcję hałasu.
Konstrukcja redukcji hałasu: Kubek na ucho jest zbudowany z gęstej bawełny pochłaniającej dźwięk, a miękka poduszka może nie tylko zmniejszyć nacisk na uszy i wygodnie ją nosić, ale także tłumić hałas. Dwuwarstwowa konstrukcja nausznika, wewnętrzna przestrzeń kubka jest duża, a zewnętrzna pokrywa jest gruba, co może skutecznie zmniejszyć rezonans basu i zapewnić dziecku dobry efekt izolacji akustycznej.
Regulowane nauszniki: Ergonomiczna konstrukcja, konstrukcja powolnego odbijania nauszników, rozciągliwe rozmiary, duża stabilność. Obie strony mogą przesuwać się w górę i w dół, aby dostosować się do pozycji obwodu głowy dziecka, odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, nie spadają łatwo i dają dziecku wygodne wrażenia.
Chroń wrażliwe uszy: nauszniki dla niemowląt zapewniają dziecku ciche środowisko i stabilny czas snu. Zabierając dziecko do parków rozrywki, na koncerty, do kina, turystyki, pokazy fajerwerków i innych miejsc, zmniejsz hałas otoczenia, chroń słuch dziecka i spraw, aby Twoje dziecko nie płakało i dorastało zdrowo.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Średni kod
Kolor róża
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..