0,00zł

Do Kasy

Dinozaur zabawki ciężarówka dla chłopców, dzieci duży dinozaur samochód ciężarówka koparka transport samochód zabawki dla dzieci, przewoźnik ciężarówka pojazd zabawki dinozaur zabawki

Opinie:
(0)
  • Marka: Tianbi
  • Model: B09MKS1Q88
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:05 CET - więcej
142,83zł
[Zestaw ciężarówek z dinozaurem] Zawiera 1 ciężarówkę dinozaurów, 3 dinozaury losowych stylów, jajko i drzewo.
[Wyciągnij samochód z dinozaurem] Nie wymaga baterii, trzy dinozaury muszą być tylko delikatnie odciągnięte do tyłu, aby iść do przodu, a także mogą być używane z wyrzutniami i śladami do gry.
[Zabawki edukacyjne] Różnorodność stylów zabawy pozwala dziecku uczyć się od zabawy, a wyobraźnia dzieci, umiejętności językowe i koordynacja ręka-oko.
[Idealny prezent] Jeśli masz w pobliżu miłośników dinozaurów, ta zabawka dinozaura jest doskonałym prezentem na Boże Narodzenie, przyjęcia urodzinowe i święta.
[Cecha] Ten dinozaur wózek transportowy z dużą przyczepą, którą można otworzyć i blisko trzymać kilka dinozaurów. Dzieci pokochają zabawę ciężarówką.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..