0,00zł

Do Kasy

BLUEVER Zimowe ciepłe rękawiczki do obsługi ekranów dotykowych, rękawiczki zimowe męskie, damskie, rowerowe, sportowe, wiatroszczelne, czarne do jazdy na rowerze, biegania (S)

Opinie:
(0)
  • Marka: BLUEVER
  • Model: B09MQ5RWLD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
99,96zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: S
Kolor: Czarny
Przyjazny dla ekranu dotykowego: nosząc rękawiczki BLUEVER z ekranem dotykowym, możesz z łatwością używać smartfona lub innych urządzeń elektronicznych do ochrony rąk. Kciuk, palec wskazujący i czubki palców obu dłoni są wykonane z wytrzymałej przewodzącej tkaniny, która zapewnia długotrwałe użytkowanie.
Dobra funkcja antypoślizgowa: antypoślizgowy silikonowy wzór przyczepności pokrywający dłoń i palce rękawic z ekranem dotykowym zapewnia bezpieczne trzymanie przedmiotu podczas zajęć na świeżym powietrzu lub sportu.
Keep Hands Warm: Wewnętrzna wyściółka jest miękka, aby zapewnić wygodę. Wzmocnione elastyczne szwy na szwach i ulepszony design na dłoni, rękawice do biegania BLUEVER rozwiązują problem rozdarcia. Nie martw się o rozerwanie szwów, jeśli wybierzesz odpowiedni rozmiar.
Klamra zapobiegająca zgubieniu: Klamra w tych rękawicach sportowych może zapobiec zgubieniu rękawic zimowych i jest łatwa do przechowywania i przechowywania, gdy ich nie używasz.
Idealne do codziennego użytku: zimowe rękawiczki są cienkie i podszyte ciepłym polarem, aby utrzymać ciepło bez nieporęczności, idealne do biegania, spacerów, jazdy na rowerze, jazdy konnej, jazdy, sportu, narciarstwa (używane jako rękawiczki wewnętrzne) lub przebywania w domu.
Obsługa posprzedażna: Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. Zaproponujemy Ci rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar S
Kolor Czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...