0,00zł

Do Kasy

BABY Born Magiczny smoczek z łańcuszkiem 2 różne 832486 - Wysokiej jakości akcesoria dla 43 cm lalki z funkcją snu i budzenia dla małych dzieci - zawiera 2 magiczne oczy smoczki z łańcuszkiem

Opinie:
(0)
  • Marka: BABY Born
  • Model: B09MS37CNY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:21 CET - więcej
29,04zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowy
Smoczek MAGIC - Niezbędny dodatek dla Twojej lalki! Przekręć smoczek, aby otworzyć oczy BABY Born i przekręć je w przeciwnym kierunku, aby zamknąć oczy - Czysta magia! STYMULUJE WYOBRAŹNIĘ - Baby Born stymuluje wyobraźnię i rozwija umiejętności społeczne, w tym odpowiedzialność, komunikację i empatię ZAWIERA - 1 smoczek BABY Born Magic z łańcuszkiem. Klient otrzymuje 1 sztukę z losowego asortymentu. Żadna konkretna pozycja nie jest gwarantowana. KOMPATYBILNOŚĆ - Pasuje do wszystkich lalek BABY Born Magic od 43 cm WIEK - Dla dzieci od 3 lat
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..