0,00zł

Do Kasy

Dziecięca czapka zimowa rękawiczki szalik zestaw - ciepła czapka dziecięca czapka szalik rękawiczki zestaw termiczna czapka z dzianiny szalik zestaw rękawiczki - dziecięca ciepła czapka czapka czapka szalik zestaw z grubego polaru

Opinie:
(0)
  • Marka: Niktule
  • Model: B09MZ8K1TX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:25 CET - więcej
55,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: F
Ciepłe i miękkie: Nasz zestaw rękawiczek dziecięcych jest wykonany z wysokiej jakości tkaniny akrylowej z miękką podszewką wełnianą, która zapewni dziecku ciepło i miękkość w chłodne dni
Szczegółowe wymiary: przybliżone wymiary czapki wynoszą 10 x 18 cm, przybliżone wymiary rękawiczek wynoszą 15 x 9 cm, a przybliżoną wielkość szalika wynosi 14 x 14 cm.
Co jest w środku: W naszym pakiecie czapek zimowych dla dzieci znajduje się czapka dziecięca * 1, rękawiczki * 1 para, szalik pętli * 1. Proszę sprawdzić produkty, gdy tylko otrzymają Państwo naszą paczkę.
Śliczny design: Nasza polarowa czapka beanie jest wyposażona w urocze pompony, które sprawią, że Twoje dzieci będą ciepłe i słodkie. Nasza słodka czapka z dzianiny dla dzieci można łatwo łączyć z różnymi strojami dziecięcymi, takimi jak płaszcz, kurtka i sweter.
Ciepły prezent: Nasz zestaw rękawiczek zimowych zapewni dzieciom ciepło w chłodne zimowe dni. Jest to ciepły prezent na Boże Narodzenie lub urodziny.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor F
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..