0,00zł

Do Kasy

Dziecięca czapka zimowa rękawiczki szalik zestaw - ciepła czapka dziecięca czapka szalik rękawiczki zestaw termiczna czapka z dzianiny szalik zestaw rękawiczki - dziecięca ciepła czapka czapka czapka szalik zestaw z grubego polaru

Opinie:
(0)
  • Marka: Niktule
  • Model: B09MZ8K1TX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:25 CET - więcej
55,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: F
Ciepłe i miękkie: Nasz zestaw rękawiczek dziecięcych jest wykonany z wysokiej jakości tkaniny akrylowej z miękką podszewką wełnianą, która zapewni dziecku ciepło i miękkość w chłodne dni
Szczegółowe wymiary: przybliżone wymiary czapki wynoszą 10 x 18 cm, przybliżone wymiary rękawiczek wynoszą 15 x 9 cm, a przybliżoną wielkość szalika wynosi 14 x 14 cm.
Co jest w środku: W naszym pakiecie czapek zimowych dla dzieci znajduje się czapka dziecięca * 1, rękawiczki * 1 para, szalik pętli * 1. Proszę sprawdzić produkty, gdy tylko otrzymają Państwo naszą paczkę.
Śliczny design: Nasza polarowa czapka beanie jest wyposażona w urocze pompony, które sprawią, że Twoje dzieci będą ciepłe i słodkie. Nasza słodka czapka z dzianiny dla dzieci można łatwo łączyć z różnymi strojami dziecięcymi, takimi jak płaszcz, kurtka i sweter.
Ciepły prezent: Nasz zestaw rękawiczek zimowych zapewni dzieciom ciepło w chłodne zimowe dni. Jest to ciepły prezent na Boże Narodzenie lub urodziny.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor F
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..