0,00zł

Do Kasy

AIPUPU Zdalnie sterowana ciężarówka, skala 1/14 2.4Ghz RC wywrotka pojazd budowlany zabawka ze światłami LED dla dzieci zabawki Heavy Duty metalowa i plastikowa ciężarówka budowlana

Opinie:
(0)
  • Marka: AIPUPU
  • Model: B09NFLYTTL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
642,11zł
????1/14 Symulacja na dużą skalę, modelowanie symulacji na dużą skalę, system sterowania, działanie zrzutu, efekty dźwiękowe i oświetlenie wielu funkcji. Zapewnij bardziej realistyczne wrażenia.

????Naśladuj hydrauliczne ramię teleskopowe, symulując hydrauliczną konstrukcję teleskopową, dużą siłę; niezależna kontrola, dająca bardziej realistyczne wrażenia.

????45° swobodne podnoszenie, swobodny korpus podnoszący. Mocna moc, 4 moce napędowe, nie boi się wspinaczki, mocna moc, nieustraszone błoto, brak presji.

????Bateria litowo-jonowa z szybkością przyjmuje baterię litową o dużej pojemności 7,4 V / 1200 mAh, która ma długą żywotność, niską temperaturę i jest odpowiednia do ochrony środowiska. Efekty dźwiękowe oświetlenia i symulowanej pracy, tekstura jest widoczna, styl przemysłowy jest pełne i wciągające uczucie!

????Technologia zdalnego sterowania 2,4 Ghz, pilot przeciwzakłóceniowy o wysokiej częstotliwości, sterowanie wielokierunkowe, odległość sterowania większa niż 60 metrów.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..