0,00zł

Do Kasy

Ludzkie geny Modele DNA Podwójna helisa Popularyzacja nauki Pomoce dydaktyczne do majsterkowania Dekoracja laboratorium klasy montażowej

Opinie:
(0)
  • Marka: NLIGHT
  • Model: B09NLGDRNK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:06 CET - więcej
125,17zł
Fajna zabawka edukacyjna dla uczniów, która pomaga zbliżyć się do nauki. Najlepszy prezent na urodziny, boże narodzenie, nowy rok, dzień dziecka.
Zabawka do samodzielnego montażu: trenuj umiejętności obserwacji, myślenia i analizy swoich dzieci. Promuj rozwój mózgu. I pielęgnuj zainteresowanie dzieci nauką i wiedzą biologiczną.
Bezpieczny materiał: wykonany z wysokiej jakości pp z drobnym kunsztem, który jest trwały i trwały w użyciu.
Zabawka edukacyjna dla dzieci: fajna zabawka edukacyjna dla uczniów, która pomaga zbliżyć się do nauki. Najlepszy prezent na urodziny, boże narodzenie, nowy rok, dzień dziecka.
Dotyczy nauczania: Jest to model demonstracyjny nauczania biologii w szkołach średnich, który może być również używany jako punkt odniesienia dla kierunków biologii w szkołach wyższych i na uniwersytetach
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..