0,00zł

Do Kasy

Metalowy Pasek Z Siatki 2 Sztuk Zastosuj Do Paska Zegarka Milanese Zapasowy Pasek Do Zegarka Opaski Do Inteligentnego Zegarka 20mm 22mm Dla Mężczyzn I Kobiet Smartwatch I Tradycyjny Zegarek

Opinie:
(0)
  • Marka: Zhongcp1
  • Model: B09NW3JPQX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:31 CET - więcej
54,99zł
⌚【Regulowany pasek】: mobilna konstrukcja klamry, możesz swobodnie regulować długość paska, można nosić długość nadgarstka 140-220mm/5.5-8.7 cala, odpowiednia dla większości ludzi.
⌚【Mocna klamra magnetyczna】: różni się od tradycyjnej klamry paska, wykorzystuje silny magnes i nie poluzuje się łatwo. Jest również bardzo wygodny w noszeniu i zdejmowaniu, szybszy i łatwiejszy.
⌚【Wysokiej jakości materiały】: przy użyciu wysokiej jakości materiałów ze stali nierdzewnej, niechłonnych, nieblaknących, odpornych na korozję i trwałych.
⌚【Pasek mediolański】: pasek mediolański, splot stalowy, oddychający i gładki, stylowy i piękny design, wygodny i oddychający w noszeniu.
⌚【Wykwintne prezenty】: modny i wygodny pasek Milanese nadaje się do większości zegarków i zegarków. Jest to wykwintny prezent na prezenty i do użytku osobistego.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..