0,00zł

Do Kasy

Instrumenty muzyczne dla dzieci Zestaw zabawek Orff Zabawka muzyczna Instrumenty perkusyjne Pakiet przenośny Sprzęt do wczesnej edukacji Instrumenty perkusyjne Zabawki dla dzieci GryWczesna nauka Zaba

Opinie:
(0)
  • Marka: B18JPsF
  • Model: B09NYFW7B7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:07 CET - więcej
201,59zł
[Idealny prezent dla dzieci] Zestaw instrumentów muzycznych dla dzieci to idealny i kreatywny prezent urodzinowy Prezenty świąteczne dla dzieci, chłopców i dziewcząt w wieku od 1 do 3 lat.
[Edukacyjne zabawki muzyczne] Instrumenty edukacyjne dla małych dzieci pomagają dzieciom w poruszaniu się i odczuwaniu rytmu, pielęgnują wrażliwość muzyczną dzieci i percepcję rytmu, idealne do poprawy koordynacji rąk i oczu dzieci, umiejętności społecznych, kreatywności dzieci, koncentracji, rozwoju i inteligencji.
[Projekt przyjazny dzieciom] Kolorowy zestaw instrumentów muzycznych dla dzieci jest bardzo atrakcyjny dla dzieci, pozwól swojemu minimuzykowi poczuć różne tony, głośność i rytm. Świetne dla interakcji dziecka z rodzicem.
[Zaufana jakość] Zabawki muzyczne dla dzieci wykonane z wysokiej jakości zatwierdzonej i zaokrąglonej konstrukcji, bezpieczne i niezawodne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z tego zestawu instrumentów muzycznych, nie wahaj się z nami skontaktować.
[Instrumenty perkusyjne Orff wyglądają jasno], piękne i urocze, co jest bardzo atrakcyjne dla dzieci
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..