0,00zł

Do Kasy

Instrumenty muzyczne dla dzieci Zestaw zabawek Orff Zabawka muzyczna Instrumenty perkusyjne Pakiet przenośny Sprzęt do wczesnej edukacji Instrumenty perkusyjne Zabawki dla dzieci GryWczesna nauka Zaba

Opinie:
(0)
  • Marka: B18JPsF
  • Model: B09NYFW7B7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:07 CET - więcej
201,59zł
[Idealny prezent dla dzieci] Zestaw instrumentów muzycznych dla dzieci to idealny i kreatywny prezent urodzinowy Prezenty świąteczne dla dzieci, chłopców i dziewcząt w wieku od 1 do 3 lat.
[Edukacyjne zabawki muzyczne] Instrumenty edukacyjne dla małych dzieci pomagają dzieciom w poruszaniu się i odczuwaniu rytmu, pielęgnują wrażliwość muzyczną dzieci i percepcję rytmu, idealne do poprawy koordynacji rąk i oczu dzieci, umiejętności społecznych, kreatywności dzieci, koncentracji, rozwoju i inteligencji.
[Projekt przyjazny dzieciom] Kolorowy zestaw instrumentów muzycznych dla dzieci jest bardzo atrakcyjny dla dzieci, pozwól swojemu minimuzykowi poczuć różne tony, głośność i rytm. Świetne dla interakcji dziecka z rodzicem.
[Zaufana jakość] Zabawki muzyczne dla dzieci wykonane z wysokiej jakości zatwierdzonej i zaokrąglonej konstrukcji, bezpieczne i niezawodne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z tego zestawu instrumentów muzycznych, nie wahaj się z nami skontaktować.
[Instrumenty perkusyjne Orff wyglądają jasno], piękne i urocze, co jest bardzo atrakcyjne dla dzieci
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...