0,00zł

Do Kasy

Instrumenty muzyczne dla dzieci Zestaw zabawek Orff Zabawka muzyczna Instrumenty perkusyjne Pakiet przenośny Sprzęt do wczesnej edukacji Instrumenty perkusyjne Zabawki dla dzieci GryWczesna nauka Zaba

Opinie:
(0)
  • Marka: B18JPsF
  • Model: B09NYFW7B7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:07 CET - więcej
201,59zł
[Idealny prezent dla dzieci] Zestaw instrumentów muzycznych dla dzieci to idealny i kreatywny prezent urodzinowy Prezenty świąteczne dla dzieci, chłopców i dziewcząt w wieku od 1 do 3 lat.
[Edukacyjne zabawki muzyczne] Instrumenty edukacyjne dla małych dzieci pomagają dzieciom w poruszaniu się i odczuwaniu rytmu, pielęgnują wrażliwość muzyczną dzieci i percepcję rytmu, idealne do poprawy koordynacji rąk i oczu dzieci, umiejętności społecznych, kreatywności dzieci, koncentracji, rozwoju i inteligencji.
[Projekt przyjazny dzieciom] Kolorowy zestaw instrumentów muzycznych dla dzieci jest bardzo atrakcyjny dla dzieci, pozwól swojemu minimuzykowi poczuć różne tony, głośność i rytm. Świetne dla interakcji dziecka z rodzicem.
[Zaufana jakość] Zabawki muzyczne dla dzieci wykonane z wysokiej jakości zatwierdzonej i zaokrąglonej konstrukcji, bezpieczne i niezawodne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z tego zestawu instrumentów muzycznych, nie wahaj się z nami skontaktować.
[Instrumenty perkusyjne Orff wyglądają jasno], piękne i urocze, co jest bardzo atrakcyjne dla dzieci
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..