0,00zł

Do Kasy

Niktule Meble do domku dla lalek, ekskluzywny drewniany domek dla lalek luksusowy zestaw do salonu, szczegółowy kolorowy dodatek dla lalek, sofy, krzesła, stół TV, zabawka edukacyjna

Opinie:
(0)
  • Marka: Niktule
  • Model: B09NYGNPFR
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:07 CET - więcej
126,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar:
Doskonała dekoracja domku dla lalek: Dodaj do domku dla lalek cudowne kolory każdej małej dziewczynki. Seria pięknie wykonanych i szczegółowych mebli dla lalek z drewna z czarującymi wzorami i pięknymi kolorami.
Łatwy w trzymaniu: nasz zestaw mebli do domku dla lalek można łatwo chwycić, a szufladę można otworzyć. Dzieci mogą chwycić meble i łatwo umieścić je małymi palcami, aby rozwijać swoją kreatywność i podstawowe umiejętności motoryczne.
Doskonała zabawka edukacyjna: Podczas zabawy dzieci rozwijają opowiadające myślenie, ponieważ znajdują nowe drogi do pokazania sceny i opowiadania historii. Jest to dobra możliwość wspierania nagrań myślenia i kreatywności dzieci.
Zabawka dla dzieci: Jest to doskonała możliwość zainspirowania dzieci do uczestnictwa w kreatywnych zabawach. Wspomaga wyobraźnię, a podczas grania w zespole, poprawia jakość kulturystyki.
Idealny prezent: jedyny w swoim rodzaju prezent na urodziny, Boże Narodzenie, Nowy Rok i Święto Dziękczynienia. Doskonały prezent dla Twojej córki Twojego syna, siostry, brata, przyjaciela, rodziny i ukochanych osób.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..