0,00zł

Do Kasy

Morkka Car Transporter Dinosaur Truck Zabawka ze światłem i muzyką, zawiera 2 duże zabawki montażowe 3 Car Pull Back Małe figurki dinozaurów Dino Egg STEM Prezenty Odpowiednie dla dzieci 3+

Opinie:
(0)
  • Marka: morkka
  • Model: B09P4S7S4Z
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:07 CET - więcej
99,00zł
???? 【Najnowszy wózek transportowy dinozaurów 16 w 1】 Nasz zestaw samochodów dinozaurów zawiera 1 samochód transportowy Dino, 3 chowane pojazdy Dino, 2 demontowalne zabawki dinozaurów, 3 figurki dinozaurów, 3 akcesoria dinozaurów, 2 drzewa, śrubokręt i 1 zjeżdżalnię samochodową. Zabawki te mogą pomóc dzieciom rozpoznać dinozaury i zachęcić dzieci do kreatywności i wyobraźni. Jest to bardzo zaskakująca zabawka dla dzieci w wieku 3, 4, 5, 6 i 7 lat.
???? 【Zabawna zabawka dinozaura do rozebrania】 Zabawka dinozaura do rozebrania jest akcesorium niezałączonym w innych ciężarówkach dinozaurów, czerwono-żółtych triceratopach (29 sztuk) i niebieskich / jasnoniebieskich welociraptorach (24 sztuki). Każda część jest składana przez same dzieci, które mogą rozwijać ich koordynację ręka-oko i stymulować wyobraźnię dinozaurów.
???? 【Pull Back Dinosaur Cars】 Otwórz stronę tej ciężarówki dinozaurów, a znajdziesz 3 wycofane samochody. Po prostu odciągnij, a następnie zwolnij rękę. Może przejechać długi dystans bez potrzeby stosowania akumulatora lub małe samochody z dinozaurami mogą zsunąć się z góry ciężarówki. (Ciężarówka jest dostarczana ze zjeżdżalnią)
???? 【Przenośny i niepowtarzalny design】 Przód ciężarówki ma konstrukcję głowy dinozaura, bezwładnie napędzana ciężarówka dinozaurów jest wyposażona w uchwyt do przenoszenia na górze, który jest łatwy do przenoszenia. Naciśnij przycisk na górze wózka z zabawkami, możesz zobaczyć jasne światła, dinozaury ryczą i słuchają muzyki, co jest bardzo atrakcyjne dla dzieci.
???? 【Najlepsze prezenty dla dzieci】 Ten wózek transportowy dinozaurów wykonany jest z trwałego, nietoksycznego tworzywa sztucznego. Może być świetnym źródłem zabawy dla maluchów, które kochają ciężarówki i dinozaury! Pomóż im zidentyfikować gatunek dinozaura podczas zabawy i popraw wyobraźnię dzieci i koordynację ręka-oko. Każde dziecko pokocha tę ciężarówkę jako prezent.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..