0,00zł

Do Kasy

Morkka Car Transporter Dinosaur Truck Zabawka ze światłem i muzyką, zawiera 2 duże zabawki montażowe 3 Car Pull Back Małe figurki dinozaurów Dino Egg STEM Prezenty Odpowiednie dla dzieci 3+

Opinie:
(0)
  • Marka: morkka
  • Model: B09P4S7S4Z
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:07 CET - więcej
99,00zł
???? 【Najnowszy wózek transportowy dinozaurów 16 w 1】 Nasz zestaw samochodów dinozaurów zawiera 1 samochód transportowy Dino, 3 chowane pojazdy Dino, 2 demontowalne zabawki dinozaurów, 3 figurki dinozaurów, 3 akcesoria dinozaurów, 2 drzewa, śrubokręt i 1 zjeżdżalnię samochodową. Zabawki te mogą pomóc dzieciom rozpoznać dinozaury i zachęcić dzieci do kreatywności i wyobraźni. Jest to bardzo zaskakująca zabawka dla dzieci w wieku 3, 4, 5, 6 i 7 lat.
???? 【Zabawna zabawka dinozaura do rozebrania】 Zabawka dinozaura do rozebrania jest akcesorium niezałączonym w innych ciężarówkach dinozaurów, czerwono-żółtych triceratopach (29 sztuk) i niebieskich / jasnoniebieskich welociraptorach (24 sztuki). Każda część jest składana przez same dzieci, które mogą rozwijać ich koordynację ręka-oko i stymulować wyobraźnię dinozaurów.
???? 【Pull Back Dinosaur Cars】 Otwórz stronę tej ciężarówki dinozaurów, a znajdziesz 3 wycofane samochody. Po prostu odciągnij, a następnie zwolnij rękę. Może przejechać długi dystans bez potrzeby stosowania akumulatora lub małe samochody z dinozaurami mogą zsunąć się z góry ciężarówki. (Ciężarówka jest dostarczana ze zjeżdżalnią)
???? 【Przenośny i niepowtarzalny design】 Przód ciężarówki ma konstrukcję głowy dinozaura, bezwładnie napędzana ciężarówka dinozaurów jest wyposażona w uchwyt do przenoszenia na górze, który jest łatwy do przenoszenia. Naciśnij przycisk na górze wózka z zabawkami, możesz zobaczyć jasne światła, dinozaury ryczą i słuchają muzyki, co jest bardzo atrakcyjne dla dzieci.
???? 【Najlepsze prezenty dla dzieci】 Ten wózek transportowy dinozaurów wykonany jest z trwałego, nietoksycznego tworzywa sztucznego. Może być świetnym źródłem zabawy dla maluchów, które kochają ciężarówki i dinozaury! Pomóż im zidentyfikować gatunek dinozaura podczas zabawy i popraw wyobraźnię dzieci i koordynację ręka-oko. Każde dziecko pokocha tę ciężarówkę jako prezent.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..