0,00zł

Do Kasy

SURD Creator Expert bukiet kwiatów, na Walentynki, róża, kompatybilna z LEGO 40460, bukiet kwiatów, zestaw do budowania, sztuczne kwiaty dla dorosłych, bukiet róż, prezent na Walentynki, dekoracja domu

Opinie:
(0)
  • Marka: SURD
  • Model: B09PBQRP84
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:20 CET - więcej
149,08zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: 40460 walentynki róża
Wzór: Róże walentynkowe są projektowane z klocków opartych na prawdziwych różach. To nie tylko model bukietu różanego, ale również dzieło sztuki, idealny prezent na Walentynki. (Nie zawiera podstawy na zdjęciu)
Wieczna róża: róża klocków nigdy nie więdnie i jest prezentem dla ukochanej osoby, bez utraty romantyzmu. Pasujące prezenty na Walentynki, rocznicę ślubu, oświadczyny i inne okazje.
Wysoka jakość: 474 części, wszystkie części są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, z gładkimi powierzchniami i jaskrawymi kolorami. Wszystkie części są kompatybilne z bukietami Lego10280 i innymi markami klocków. Można ich używać jako rozszerzenia innych klocków.
Perfekcyjne dekoracje: zmontowane bukiety to doskonałe dekoracje do mieszkania i cieszą się okiem; sztuczne kwiaty nigdy nie blakną i są widoczne wszędzie, rozjaśniają pomieszczenie mieszkalne i poprawiają swój smak życia.
Idealny prezent: podarowanie i odbieranie pięknych kwiatów sprawia radość. W piękne święta, takie jak Boże Narodzenie, Walentynki, Święto Dziękczynienia i urodziny, prezentowane są ręcznie bukiety, aby zaprezentować Twoje serce i szczerość. Kwiat klocków nigdy nie blaknie. Tak samo jak miłość i uczucia nigdy nie znikną.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor 40460 walentynki róża
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..