0,00zł

Do Kasy

Viliysun 20 szt. skarpet do peruk, brązowa i jasnobrązowa czapka peruki dla kobiet, elastyczna nylonowa czapka na perukę

Opinie:
(0)
  • Marka: Viliysun
  • Model: B09PFYSXG7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
62,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 7.87×5.12×2.09 inch
Kolor: Brązowy i jasnobrązowy
20 sztuk czapek do peruki: 2 czapki na perukę zapakowane razem w jedną papierową płytę i łącznie 20 nakładek na peruki, dziesięć nakładek na perukę w każdym kolorze.
Ładny miękki materiał: Cienka pończocha i miękka tkanina sprawiają, że jest oddychająca dla skóry głowy, zapomnisz, że nosisz perukę!
Rozciągliwe i nie tylko: Wystarczająco rozciągliwe, aby uzyskać bardzo długie i grube włosy. Gruba i szeroka elastyczna taśma chroni skórę przed swędzącym koronkowym przodem. Niełatwo się rozciąga, zapobiega ślizganiu się czepka i peruki
Luźny pasek: Zapobiega ślizganiu się czepka peruki i peruki. Łatwe w aplikacji. Jeśli masz długie włosy, ułóż włosy w kucyk i przypnij je do głowy tak płasko i gładko, jak to tylko możliwe, upewniając się, że włosy nie wypadną.
Brązowy i jasnobrązowy: Te dwa kolory są odpowiednie dla skóry większości ludzi.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 7.87×5.12×2.09 inch
Kolor Brązowy i jasnobrązowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..