0,00zł

Do Kasy

Model anatomii, model komórki zwierzęcej - Biologiczny model nauczania zwierzęcia powiększenie komórki - anatomia materiału PCW dokładna komórka model - kompatybilny z nauką naukową nauka badania wyświetlacz kompatybilny

Opinie:
(0)
  • Marka: SSJCVD
  • Model: B09PKZL7M1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:41 CET - więcej
2 516,68zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: a
3-letnia gwarancja i gwarancja satysfakcji: Każdy anatomiczny model jest objęty bezproblemową 3-letnią gwarancją. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z modelem kręgosłupa, po prostu skontaktuj się z naszym własnym zespołem obsługi klienta, a my pracujemy ostrożnie, aby rozwiązać wszelkie problemy, wymienić lub zwrot pieniędzy.
Anatomia komórek zwierzęcych – realistycznie szczegółowo miękka pianka przekrój komórek życiowych zwierzęcych i podkreśla struktury i organelle z jednej strony, co pozwala nauczyć części komórki zwierzęcej
Materiał chroniący środowisko - przyjazny dla środowiska materiał PCW, importowana farba chroniąca środowisko, plastikowa podstawa. Zaprojektowany do łatwego czyszczenia i odporny na wysokie temperatury, realistyczny i bez zapachu. Rozmiar: Rozmiar życia, 135 × 35 × 5 mm.
Model dydaktyczny - Różne kolory służą do rozróżnienia różnych pozycji, a kolory są jasne i łatwe do przyciągnięcia uwagi uczniów, dzięki czemu możesz nauczyć demonstracji, która promuje zrozumienie uczniów i poprawia jakość nauczania
Szeroki zakres zastosowań – nauka szkolna, nauka, badania wyświetlaczy i materiały dekoracyjne laboratoryjne. Świetnie kompatybilny ze szkłami, szpitalami, pomocami wizualnymi w nauce zdrowia fizycznego. Naprawdę świetna pomoc dydaktyczna kompatybilna z kursami anatomii i i fizjologii.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor a
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..