0,00zł

Do Kasy

SURD Technik Retro Dampflokomotywy parowe, technika pociągu, zestaw do budowy kolejki, 789 części, klocki zaciskowe, kompatybilne z Lego City pociąg, kolor czerwony

Opinie:
(0)
  • Marka: SURD
  • Model: B09PL26HB6
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:50 CET - więcej
355,42zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czerwony
W przypadku tego produktu chodzi o ciąg parowy GWR. Tylna część ekskluzywnej lokalizacji w stylu retro jest wyposażona w 2 samochody osobowe i tor. Wymiary: 78 x 5 x 9,5 cm.
Zastosowano przyjazny dla środowiska materiał ABS, wysokiej jakości części, nie jest łatwy do odłączenia, wszystkie części są kompatybilne z Lego Technic i innymi markowymi linkami budowlanymi.
789 części, ze szczegółową instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim), kroki są szczegółowe i łatwe do zrozumienia, można je szybko zmontować zgodnie z ilustrowaną instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim).
Zbudowany element stanowi dobry model wizualny i dekorację tła. Jest zalecany dla wszystkich miłośników MOC i lokomotywy.
Dostarczany w eleganckim pudełku. Idealny prezent na Dzień Dziecka, Walentynki, Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia lub inne piękne święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...