0,00zł

Do Kasy

SURD Technik Retro Dampflokomotywy parowe, technika pociągu, zestaw do budowy kolejki, 789 części, klocki zaciskowe, kompatybilne z Lego City pociąg, kolor czerwony

Opinie:
(0)
  • Marka: SURD
  • Model: B09PL26HB6
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:50 CET - więcej
355,42zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czerwony
W przypadku tego produktu chodzi o ciąg parowy GWR. Tylna część ekskluzywnej lokalizacji w stylu retro jest wyposażona w 2 samochody osobowe i tor. Wymiary: 78 x 5 x 9,5 cm.
Zastosowano przyjazny dla środowiska materiał ABS, wysokiej jakości części, nie jest łatwy do odłączenia, wszystkie części są kompatybilne z Lego Technic i innymi markowymi linkami budowlanymi.
789 części, ze szczegółową instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim), kroki są szczegółowe i łatwe do zrozumienia, można je szybko zmontować zgodnie z ilustrowaną instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim).
Zbudowany element stanowi dobry model wizualny i dekorację tła. Jest zalecany dla wszystkich miłośników MOC i lokomotywy.
Dostarczany w eleganckim pudełku. Idealny prezent na Dzień Dziecka, Walentynki, Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia lub inne piękne święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..