0,00zł

Do Kasy

SURD Creator 10280 bukiet kwiatów, kompatybilny z Lego 10280 Flower Bouquet zestaw z oświetleniem LED i papierem do pakowania prezentów, sztuczne kwiaty, prezent na Walentynki, do domu, dekoracja, liliowa róża

Opinie:
(0)
  • Marka: SURD
  • Model: B09PRBDPNT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:08 CET - więcej
202,44zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Fioletowa ró?a
Kompatybilny z 413 częściami bukietu Lego10280, kolor jest żywy i żywy i jest dostarczany z łańcuchami świetlnymi LED i bukietem kwiatów, który bardzo dobrze nadaje się na prezent na romantyczne okazje, takie jak wesela i Walentynki. (bez wazonu)
Wszystkie części są specjalnie dopasowane i kompatybilne z bukietem Lego10280. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska elementy są na stałe zamontowane i nie są łatwe do odklejenia.
Liście kwiatów, liście i rhizome można dowolnie łączyć. bukiet można wykorzystać jako rozszerzoną kolekcję bukietów lego10280 i puścić wodze fantazji, aby samodzielnie stworzyć wyjątkowe bukiety kwiatowe.
Złożony bukiet kwiatów może być używany jako piękna dekoracja w salonie, pokoju, biurze lub w każdym innym miejscu i sprawić radość Twojemu życiu.
Piękne kwiaty na prezent i przyjmowanie są tak szczęśliwe - sztuczne kwiaty nigdy nie więdną, tak samo jak miłość, przyjaźń i uczucia nigdy nie znikną. Zestaw bukietów 10280 jest dostarczany w ekskluzywnym pudełku, które jest idealnym prezentem na Walentynki, urodziny, Święto Dziękczynienia lub inne piękne święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Fioletowa ró?a
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..