0,00zł

Do Kasy

SURD Creator 10280 bukiet kwiatów, kompatybilny z Lego 10280 Flower Bouquet zestaw z oświetleniem LED i papierem do pakowania prezentów, sztuczne kwiaty, prezent na Walentynki, do domu, dekoracja, liliowa róża

Opinie:
(0)
  • Marka: SURD
  • Model: B09PRBDPNT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:08 CET - więcej
202,44zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Fioletowa ró?a
Kompatybilny z 413 częściami bukietu Lego10280, kolor jest żywy i żywy i jest dostarczany z łańcuchami świetlnymi LED i bukietem kwiatów, który bardzo dobrze nadaje się na prezent na romantyczne okazje, takie jak wesela i Walentynki. (bez wazonu)
Wszystkie części są specjalnie dopasowane i kompatybilne z bukietem Lego10280. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska elementy są na stałe zamontowane i nie są łatwe do odklejenia.
Liście kwiatów, liście i rhizome można dowolnie łączyć. bukiet można wykorzystać jako rozszerzoną kolekcję bukietów lego10280 i puścić wodze fantazji, aby samodzielnie stworzyć wyjątkowe bukiety kwiatowe.
Złożony bukiet kwiatów może być używany jako piękna dekoracja w salonie, pokoju, biurze lub w każdym innym miejscu i sprawić radość Twojemu życiu.
Piękne kwiaty na prezent i przyjmowanie są tak szczęśliwe - sztuczne kwiaty nigdy nie więdną, tak samo jak miłość, przyjaźń i uczucia nigdy nie znikną. Zestaw bukietów 10280 jest dostarczany w ekskluzywnym pudełku, które jest idealnym prezentem na Walentynki, urodziny, Święto Dziękczynienia lub inne piękne święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Fioletowa ró?a
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..