0,00zł

Do Kasy

Barbie Cutie Reveal Seria Zimowa Kraina Lalka z kostiumem misia polarnego i 10 niespodziankami, w tym mini zwierzątkiem, zmiana koloru, prezent dla dzieci od 3 roku życia, HJL64

Opinie:
(0)
  • Marka: Barbie
  • Model: B09PTTCTNY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:08 CET - więcej
150,83zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Multicolour
Dzięki 10 niespodziankom rozpakowywanie zestawów Barbie Cutie Reveal Zimowa Kraina zapewnia mnóstwo radości. Odkrywaj miękkie zimowe zwierzątka i ubranka, niespodzianki oraz transformację ze zmianą koloru (zestawy są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).
W opakowaniu znajdziesz lalkę Barbie w kostiumie mięciutkiego, błyszczącego misia polarnego.
Zdejmij kostium, aby odkryć lalkę Barbie z punktami zgięcia, długimi kolorowymi włosami i lśniącymi detalami.
Otwórz 4 torebki-niespodzianki, aby znaleźć ubranko i akcesoria: błyszczącą futerkową spódniczkę, parę srebrzystych bucików, gąbkę-grzebień, opaskę z uszami misia i małego misia polarnego!
Przebieraj lalkę Barbie i dobieraj akcesoria – po przekręceniu na drugą stronę góra kostiumu staje się kurtką z niezwykle miękkiego polaru z mieniącym się nadrukiem misia polarnego. Dodatkowo głowa kostiumu zmienia się w legowisko dla misia polarnego!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Multicolour
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..