0,00zł

Do Kasy

WEBEEDY Drewniana zabawka wędkarska, świetna zabawka motoryczna z klipsem, matematyka i liczenie zabawka gra planszowa dla dzieci, Montessori przedszkola matematyka edukacja prezent dla dziewcząt i chłopców

Opinie:
(0)
  • Marka: WEBEEDY
  • Model: B09PVFW8Y4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:15 CET - więcej
112,19zł
Wielofunkcyjna skrzynka do nauki wędkarskiej: To nie tylko gra wędkarska, ale także narzędzie dydaktyczne do dopasowania liczb i kalkulacji. Twoje dziecko może nie tylko doświadczyć zabawy z wędkowania, ale także uczyć się podstawowych operacji matematycznych.
Bezpieczna i wysokiej jakości: Wykonana z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera szkodliwych substancji. Ta zabawka wędkarska wykonana jest z naturalnych materiałów drewnianych i przyjaznej dla środowiska farby na bazie wody, która jest nietoksyczna i bez smaku.
Zabawa nauka: Jako zabawka edukacyjna dla dzieci w wieku 1-3 lat wspiera rozwój koordynacji ręka-oko, percepcji kolorów, wyobraźni i różnych umiejętności myślenia oraz kultywuje ich zainteresowanie nauką.
Łatwe do czyszczenia i przechowywania: Wszystkie małe ryby i patyczki do liczenia można umieścić w pudełku, aby pielęgnować dobre nawyki przechowywania dla dzieci. Wymiary drewnianej skrzynki to 25 x 18,5 cm.
Specjalny prezent: Z przodu pudełka do przechowywania to kolorowa ryba z kreskówek, a spód odpowiada symbolowi liczby. Jest to idealny prezent dla małych chłopców i dziewcząt, jako niespodzianka na urodziny, Nowy Rok, Boże Narodzenie lub na inne okazje.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..