0,00zł

Do Kasy

WEBEEDY Drewniana zabawka wędkarska, świetna zabawka motoryczna z klipsem, matematyka i liczenie zabawka gra planszowa dla dzieci, Montessori przedszkola matematyka edukacja prezent dla dziewcząt i chłopców

Opinie:
(0)
  • Marka: WEBEEDY
  • Model: B09PVFW8Y4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:15 CET - więcej
112,19zł
Wielofunkcyjna skrzynka do nauki wędkarskiej: To nie tylko gra wędkarska, ale także narzędzie dydaktyczne do dopasowania liczb i kalkulacji. Twoje dziecko może nie tylko doświadczyć zabawy z wędkowania, ale także uczyć się podstawowych operacji matematycznych.
Bezpieczna i wysokiej jakości: Wykonana z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera szkodliwych substancji. Ta zabawka wędkarska wykonana jest z naturalnych materiałów drewnianych i przyjaznej dla środowiska farby na bazie wody, która jest nietoksyczna i bez smaku.
Zabawa nauka: Jako zabawka edukacyjna dla dzieci w wieku 1-3 lat wspiera rozwój koordynacji ręka-oko, percepcji kolorów, wyobraźni i różnych umiejętności myślenia oraz kultywuje ich zainteresowanie nauką.
Łatwe do czyszczenia i przechowywania: Wszystkie małe ryby i patyczki do liczenia można umieścić w pudełku, aby pielęgnować dobre nawyki przechowywania dla dzieci. Wymiary drewnianej skrzynki to 25 x 18,5 cm.
Specjalny prezent: Z przodu pudełka do przechowywania to kolorowa ryba z kreskówek, a spód odpowiada symbolowi liczby. Jest to idealny prezent dla małych chłopców i dziewcząt, jako niespodzianka na urodziny, Nowy Rok, Boże Narodzenie lub na inne okazje.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...