0,00zł

Do Kasy

YEABRICKS Zestaw oświetlenia LED do Lego, twórca, ekspert, drzewo bonsai, zielony, model klocków, zestaw świateł LED, kompatybilny z 10281 (Lego zestaw nie jest dołączony)

Opinie:
(0)
  • Marka: YEABRICKS
  • Model: B09Q39WBDV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:09 CET - więcej
209,61zł
【Świetny dodatek do Twojego zestawu Lego】Ten zestaw świateł LED został specjalnie zaprojektowany do modelu klocków Lego 10281 Bonsai Tree(Green).
Tylko zestaw świateł LED: Należy pamiętać, że w zestawie znajduje się tylko zestaw świateł. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
【Fajny wybór na prezent】Ten zestaw oświetleniowy rozświetli Twój zestaw Lego, dzięki czemu jest świetnym prezentem urodzinowym, prezentem świątecznym dla dzieci lub każdego miłośnika modelarstwa.
Instrukcje krok po kroku: Zawiera szczegółowe i proste instrukcje, które pomogą Ci przejść przez montaż świateł krok po kroku.
【Obsługa posprzedażna】Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub problemy z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować. Zawsze będziemy przy pomoc.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..