0,00zł

Do Kasy

MOCOA Akrylowa witryna do Lego 41395 Friends autobus przyjaźni 3 mm, akrylowa, pyłoszczelna, do witryny Lego 41395 (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOCOA
  • Model: B09QHT8JRB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:10 CET - więcej
510,87zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: 3 mm.
[Zastosowanie] Model klocków akrylowej witryny do Lego 41395 Friends busa przyjaźni. Rozmiar produktu: 33 x 20 x 24 cm. Grubość: 3 mm.
[Wysoka jakość] Przezroczysty akryl jest produkowany w precyzyjnej technologii cięcia laserowego z wytrzymałego materiału, o dużej odporności na kompresję i odkształcenia. Powierzchnia nie ma wad takich jak zadrapania, zadziory itd. i jest gładka w dotyku.
[Wartość użytkowa] Akrylowa witryna może być użyta, aby lepiej przedstawić model, chronić model przed uszkodzeniami, aby zapewnić ładny wygląd i jest doskonałym wyborem dla kolekcjonerów klocków modelowych.
[Łatwy montaż] Szczegółowa instrukcja montażu (wersja papierowa) wchodzi w zakres dostawy. Witryna 41395 umożliwia prosty, stabilny i wytrzymały montaż dzięki elementom łączącym. Nie wymaga kleju.
[Przypomnienie] Akryl to rodzaj tworzywa sztucznego, nie może być uszkodzony, nie należy umieszczać go w samochodzie ani w innych miejscach o wysokich temperaturach. Na płycie akrylowej znajduje się folia ochronna, którą można zdjąć po otrzymaniu produktu (produkt nie zawiera modelu Lego 41395)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor 3 mm.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..