0,00zł

Do Kasy

MOCOA Akrylowa witryna do Lego 41395 Friends autobus przyjaźni 3 mm, akrylowa, pyłoszczelna, do witryny Lego 41395 (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOCOA
  • Model: B09QHT8JRB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:10 CET - więcej
510,87zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: 3 mm.
[Zastosowanie] Model klocków akrylowej witryny do Lego 41395 Friends busa przyjaźni. Rozmiar produktu: 33 x 20 x 24 cm. Grubość: 3 mm.
[Wysoka jakość] Przezroczysty akryl jest produkowany w precyzyjnej technologii cięcia laserowego z wytrzymałego materiału, o dużej odporności na kompresję i odkształcenia. Powierzchnia nie ma wad takich jak zadrapania, zadziory itd. i jest gładka w dotyku.
[Wartość użytkowa] Akrylowa witryna może być użyta, aby lepiej przedstawić model, chronić model przed uszkodzeniami, aby zapewnić ładny wygląd i jest doskonałym wyborem dla kolekcjonerów klocków modelowych.
[Łatwy montaż] Szczegółowa instrukcja montażu (wersja papierowa) wchodzi w zakres dostawy. Witryna 41395 umożliwia prosty, stabilny i wytrzymały montaż dzięki elementom łączącym. Nie wymaga kleju.
[Przypomnienie] Akryl to rodzaj tworzywa sztucznego, nie może być uszkodzony, nie należy umieszczać go w samochodzie ani w innych miejscach o wysokich temperaturach. Na płycie akrylowej znajduje się folia ochronna, którą można zdjąć po otrzymaniu produktu (produkt nie zawiera modelu Lego 41395)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor 3 mm.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..