0,00zł

Do Kasy

HYZH Zestaw oświetleniowy LED do LEGO 21057 Architecture Singapur, zestaw oświetleniowy LED, kompatybilny z klockami Lego 21057 - bez zestawu montażowego

Opinie:
(0)
  • Marka: HYZH
  • Model: B09QM4N7SL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:10 CET - więcej
287,83zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja klasyczna
Zestaw oświetleniowy jest w stanie uczynić klocki dzięki specjalnym komponentom oświetleniowym i odpowiednim kolorom światła ornamentalnym, fascynującym i rozkloszowanym. Pasuje do lego21057 Singapur Skyline. Zestaw oświetleniowy sterowany jest za pomocą dowolnego trybu niskiego napięcia 3-5 V.
Zewnętrzne ściany szklane piasku Marina Bay Sands zostały zmodyfikowane w celu zapewnienia lepszej przepuszczalności światła. Zimne białe światło jest używane w Raffles Place dla zwiększenia przejrzystości jasnoszarych klocków. Singapore River obok kahnkai jest oświetlony przez oddalone lodowate niebieskie źródła światła dla konturowanej panoramy. Ciepłe białe światło jest używane w OCBC Center do ciepłego oświetlenia ściany zewnętrznej.
Łatwy i wygodny montaż bez uszkadzania modelu i idealnie ukryty w modelu. Oświetlenie jest montowane w warstwach i można je usunąć po montażu, bez negatywnego wpływu na widoczność.
Poznaj zabawę na drugim modelarstwie "zrób to sam" dzięki stopniowej budowie w podręczniku elektronicznym (wymóg po zakupie). Zestaw oświetleniowy umożliwia swobodne okablowanie i budzi niesamowitą zabawę. Puść wodze fantazji i stwórz własne fajne klocki.
Zestaw oświetleniowy jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS o miękkiej jasności, bez oślepiania, bez rozproszenia światła, odporne na korozję druty świetlne, znakomite wykonanie i niezwykłą przewodność elektryczną dla bezpieczeństwa i niezawodności. Zasilanie przez USB i kieszeń na baterie dla bezpieczeństwa i komfortu. Zestaw oświetleniowy sprawia, że model wygląda czarująco, nocą jest olśniewający i dekoracyjny.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja klasyczna
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..