0,00zł

Do Kasy

MOCOA Zestaw oświetleniowy do Lego 21057 Architecture Singapur, zestaw do samodzielnego montażu, światło LED, kompatybilne z oświetleniem Lego 21057 LED, wersja RC (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOCOA
  • Model: B09QMD2DQ5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:10 CET - więcej
370,25zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja Rc
[Kompatybilność z Lego] Ten zestaw oświetleniowy LED jest kompatybilny z modelem Lego 21057 Architecture Singapur. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych i niezawodnych materiałów ABS + elektronicznych komponentów drut świetlny ma dobrą przewodność, bezpieczeństwo i odporność na korozję.
[Łatwy montaż] W zestawie znajduje się wersja elektroniczna z instrukcją montażu (plik PDF) (może nie być dostępna w języku polskim). Montaż jest prosty i lekki. Światło można idealnie ukryć w modelu. Lampy są montowane na zasadzie i po montażu można je ponownie zdemontować. Nie wpływa negatywnie na wyświetlacz.
[Dobrze wyglądające oświetlenie] Lampy LED są kompatybilne z modelami klocków LEGO 21331. Szklana fasada Marina Bay Sands została zmieniona, aby zwiększyć przepuszczalność światła. Raffles Place wykorzystuje chłodne, białe światło, aby zwiększyć przejrzystość jasnoszarych bloków. Singapore River obok Boat Quay jest oświetlony przez rozproszone lodowo-niebieskie źródła światła. Ściany zewnętrzne OCBC Centers są oświetlone ciepłym białym światłem.
[Zabawa DIY] Możesz doświadczyć zabawy przy wtórnej modyfikacji klocków. Różne możliwości zabawy. Można go dowolnie modyfikować, puścić wodze fantazji i stworzyć własne fajne klocki. Światła można sterować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Więcej zabawy i wygodniejszy w użyciu.
[Przypomnienie] Produkt zawiera tylko zestawy oświetlenia LED, modele LEGO nie wchodzą w zakres dostawy. Produkt jest zasilany przez złącze USB i pudełko na baterie (niskie napięcie 3-5 V). Gwarantuje bezpieczny standard zasilania, bez obaw o porażenie prądem. (z pilotem zdalnego sterowania i pojemnikiem na baterie)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja Rc
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..