0,00zł

Do Kasy

Tewerfitisme Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42138 Technic Ford Mustang Shelby GT500, zestaw oświetleniowy do Lego 42138 (bez modelu Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: Tewerfitisme
  • Model: B09QMDTRSK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:43 CET - więcej
308,80zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Fernbedienung Version
Kolor: Do Lego 42138
?? Innowacyjne wzornictwo: nowoczesne i kreatywne wzornictwo to dobry sposób na zwrócenie uwagi ludzi. Połącz zimne klocki z kolorowymi lampkami, aby uczynić klocki bardziej atrakcyjnym.
?? Wypustka: Design do LEGO 42138 Technic Ford Mustang Shelby GT500 (tylko LED, nie jest to zestaw LEGO). Dzięki zestawowi oświetleniowemu możesz puścić wodze fantazji i poprawić swój model.
?? Łatwa instalacja: po otrzymaniu produktu, skontaktuj się ze sprzedawcą, aby wysłać podręcznik elektroniczny. Jest to również wspaniały prezent dla fanów Lego. Zalecane 8+
?? Niezawodna jakość: z wysokiej jakości materiału ABS. Zasilanie przez USB (niskie napięcie 3-5 V). Światło jest miękkie i nie twarde. Używaj ulepszonych diod LED, super jasnego światła, aby Twój model oślepiał się w ciemności.
?? Serwis: Jeśli interesujesz się naszymi produktami, możesz w każdej chwili pytać nas o dalsze szczegóły dotyczące produktów. Jeśli istnieje problem po sprzedaży, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Ci w rozwiązaniu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Fernbedienung Version
Kolor Do Lego 42138
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..