0,00zł

Do Kasy

Tewerfitisme Zestaw oświetleniowy LED do Lego 42138 Technic Ford Mustang Shelby GT500, zestaw oświetleniowy do Lego 42138 (bez modelu Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: Tewerfitisme
  • Model: B09QMDTRSK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:43 CET - więcej
308,80zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Fernbedienung Version
Kolor: Do Lego 42138
?? Innowacyjne wzornictwo: nowoczesne i kreatywne wzornictwo to dobry sposób na zwrócenie uwagi ludzi. Połącz zimne klocki z kolorowymi lampkami, aby uczynić klocki bardziej atrakcyjnym.
?? Wypustka: Design do LEGO 42138 Technic Ford Mustang Shelby GT500 (tylko LED, nie jest to zestaw LEGO). Dzięki zestawowi oświetleniowemu możesz puścić wodze fantazji i poprawić swój model.
?? Łatwa instalacja: po otrzymaniu produktu, skontaktuj się ze sprzedawcą, aby wysłać podręcznik elektroniczny. Jest to również wspaniały prezent dla fanów Lego. Zalecane 8+
?? Niezawodna jakość: z wysokiej jakości materiału ABS. Zasilanie przez USB (niskie napięcie 3-5 V). Światło jest miękkie i nie twarde. Używaj ulepszonych diod LED, super jasnego światła, aby Twój model oślepiał się w ciemności.
?? Serwis: Jeśli interesujesz się naszymi produktami, możesz w każdej chwili pytać nas o dalsze szczegóły dotyczące produktów. Jeśli istnieje problem po sprzedaży, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Ci w rozwiązaniu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Fernbedienung Version
Kolor Do Lego 42138
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...