0,00zł

Do Kasy

HIDE Kreatywny bukiet kwiatów, 815 elementów, mini soki i wiśnia, zestaw kwiatów bonsai, nie jest kompatybilny z Lego Creator Expert Flower Bouquet

Opinie:
(0)
  • Marka: HIDE
  • Model: B09QPZRT3V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:11 CET - więcej
118,80zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Sok i wiśnia bonsai
Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: zaprojektowane z modelem bonsai z motywem soczystych i wiśniowych, wygląd jest wykwintny, co symbolizuje płynną karierę i szczęście. Zmontowane bukiety kwiatów są bardzo atrakcyjne i pełne uroku
Dekoracja: zestaw klocków, realistyczny i romantyczny. Kształty kwiatów i kolory tworzą tak samo zaskakujący, jak i atrakcyjny wygląd.
Łatwy montaż: dostarczany z podręcznikiem papierowym, aby ułatwić montaż. Przejrzysta instrukcja (może nie być dostępna w języku polskim), części zapakowane w ponumerowane woreczki.
Wysoka jakość: części są wykonane z bardzo precyzyjnych kształtów, aby zapewnić uczucie w dotyku i jakość. Struktura jest mocna, nietoksyczna i bezzapachowa, powierzchnia jest gładka i delikatna, a odległość między częściami jest niewielka.
Ekskluzywne prezenty: najlepszy prezent na Walentynki, rocznicę ślubu, przyjęcie promocyjne i inne okazje.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Sok i wiśnia bonsai
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..