0,00zł

Do Kasy

Pająk Zdalnego Sterowania, Zabawki Pająk Zdalnego Sterowania Realistyczny Bezprzewodowy RC Joke Ruchome Zabawki dla Zwierząt Domowych na Halloween Urodziny Głupek Dzień dla(czarny i czerwony)

Opinie:
(0)
  • Marka: BALITY
  • Model: B09R1JQPRQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:11 CET - więcej
184,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czarny i czerwony
REALISTYCZNY PAJĄK RC: tarantula zdalnie sterowana jest tak żywa, że ​​sprawia, że ​​ty i twoje dziecko lub zwierzę są podekscytowani i krzyczą.
ZABAWKI DO ŻYCIA: Prank zdalnie sterowana zabawka w kształcie pająka może być używana do straszenia dzieci, przyjaciół, członka rodziny na Halloween lub zabawnych imprezach, może być również używana do zabawiania zwierząt domowych w domu i zwiększania ilości ćwiczeń dla zwierząt.
ZABAWKI EDUKACYJNE DLA DZIECI: Ćwicz dziecięce umiejętności i kreatywność oraz wszechstronnie rozwijaj umiejętności, zdolność do pracy, zdolność do samodzielnej samoopieki itp.
ŁATWY DO ZAGRANIA: obsługa dowcipnej zabawki jest bardzo łatwa, użyj pilota, aby łatwo sterować skręcaniem do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo, a także ma funkcję automatycznej demonstracji, 8 indywidualnie ruchomych stóp może cicho czołgać się na dowolnej gładkiej powierzchni.
UNIKALNY DESIGN: Oczy są zaprojektowane z efektem niebieskiego światła, a żyrandol elektryczny jest realistyczny i fajny.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czarny i czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..