0,00zł

Do Kasy

Pająk Zdalnego Sterowania, Zabawki Pająk Zdalnego Sterowania Realistyczny Bezprzewodowy RC Joke Ruchome Zabawki dla Zwierząt Domowych na Halloween Urodziny Głupek Dzień dla(czarny i czerwony)

Opinie:
(0)
  • Marka: BALITY
  • Model: B09R1JQPRQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:11 CET - więcej
184,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czarny i czerwony
REALISTYCZNY PAJĄK RC: tarantula zdalnie sterowana jest tak żywa, że ​​sprawia, że ​​ty i twoje dziecko lub zwierzę są podekscytowani i krzyczą.
ZABAWKI DO ŻYCIA: Prank zdalnie sterowana zabawka w kształcie pająka może być używana do straszenia dzieci, przyjaciół, członka rodziny na Halloween lub zabawnych imprezach, może być również używana do zabawiania zwierząt domowych w domu i zwiększania ilości ćwiczeń dla zwierząt.
ZABAWKI EDUKACYJNE DLA DZIECI: Ćwicz dziecięce umiejętności i kreatywność oraz wszechstronnie rozwijaj umiejętności, zdolność do pracy, zdolność do samodzielnej samoopieki itp.
ŁATWY DO ZAGRANIA: obsługa dowcipnej zabawki jest bardzo łatwa, użyj pilota, aby łatwo sterować skręcaniem do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo, a także ma funkcję automatycznej demonstracji, 8 indywidualnie ruchomych stóp może cicho czołgać się na dowolnej gładkiej powierzchni.
UNIKALNY DESIGN: Oczy są zaprojektowane z efektem niebieskiego światła, a żyrandol elektryczny jest realistyczny i fajny.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czarny i czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..