0,00zł

Do Kasy

Kinderplay duży drewniany domek dla lalek z garażem, oświetleniem LED (GS1250)

Opinie:
(0)
  • Marka: Green series
  • Model: B09R4SHFFH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:11 CET - więcej
359,90zł
✔️ Duża bajkowa willa – drewniany domek dla lalek bardzo ładny domek dla lalek z drewna, wysokość 90 cm, z płyty MDF, ma trzy poziomy: parkiet ziemny i dwa piętra, garaż, basen. Łącznie 9 różnych pomieszczeń: łazienka, kuchnia, jadalnia, salon, sypialnia, taras, balkon, garaż i ogród wszystko w jednym miejscu!
✔️ Unikalna wersja domku dla lalek z drewna z garażem – opatentowana i zarejestrowana wersja z garażem. Dla większej zabawy domek został wyposażony w wózek samochodowy. Na naszych innych aukcjach można kupić odpowiedni samochód z lalkami lub domkiem dla lalek - piękny drewniany domek barbańki od Kinderplay!
✔️ Z ekologicznych materiałów – drewniany domek dla lalek został wyprodukowany z materiałów przyjaznych dla środowiska, które rozkładają się na łonie natury i nie brudzą się
✔️ Oświetlenie – domek dla lalek Barbie ze światłem – domek dziecięcy świeci w ciemności! Pięknie oświetlony domek, wyposażony w taśmę LED zasilaną bateriami, wygląda wyjątkowo, szczególnie wieczorem przed snem. Dziecięce oczy pokochają
✔️ Meble w zestawie zawierają nawet 17 elementów – łóżko piętrowe z drabiną, prysznicem, toaletą, umywalką z lustrem, sofą, fotelem na sofie, stole, lampę, koń na biegunach, zestaw kuchenny, toaletka z siedziskiem, stół do jadalni, dwa krzesła. Drewniany domek dla lalek duży i akcesoria do domku dla lalek firmy Kinderplay!
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..