0,00zł

Do Kasy

Kinderplay duży drewniany domek dla lalek z garażem, oświetleniem LED (GS1250)

Opinie:
(0)
  • Marka: Green series
  • Model: B09R4SHFFH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:11 CET - więcej
359,90zł
✔️ Duża bajkowa willa – drewniany domek dla lalek bardzo ładny domek dla lalek z drewna, wysokość 90 cm, z płyty MDF, ma trzy poziomy: parkiet ziemny i dwa piętra, garaż, basen. Łącznie 9 różnych pomieszczeń: łazienka, kuchnia, jadalnia, salon, sypialnia, taras, balkon, garaż i ogród wszystko w jednym miejscu!
✔️ Unikalna wersja domku dla lalek z drewna z garażem – opatentowana i zarejestrowana wersja z garażem. Dla większej zabawy domek został wyposażony w wózek samochodowy. Na naszych innych aukcjach można kupić odpowiedni samochód z lalkami lub domkiem dla lalek - piękny drewniany domek barbańki od Kinderplay!
✔️ Z ekologicznych materiałów – drewniany domek dla lalek został wyprodukowany z materiałów przyjaznych dla środowiska, które rozkładają się na łonie natury i nie brudzą się
✔️ Oświetlenie – domek dla lalek Barbie ze światłem – domek dziecięcy świeci w ciemności! Pięknie oświetlony domek, wyposażony w taśmę LED zasilaną bateriami, wygląda wyjątkowo, szczególnie wieczorem przed snem. Dziecięce oczy pokochają
✔️ Meble w zestawie zawierają nawet 17 elementów – łóżko piętrowe z drabiną, prysznicem, toaletą, umywalką z lustrem, sofą, fotelem na sofie, stole, lampę, koń na biegunach, zestaw kuchenny, toaletka z siedziskiem, stół do jadalni, dwa krzesła. Drewniany domek dla lalek duży i akcesoria do domku dla lalek firmy Kinderplay!
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..