0,00zł

Do Kasy

Kinderplay duży drewniany domek dla lalek z garażem, oświetleniem LED (GS1250)

Opinie:
(0)
  • Marka: Green series
  • Model: B09R4SHFFH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:11 CET - więcej
359,90zł
✔️ Duża bajkowa willa – drewniany domek dla lalek bardzo ładny domek dla lalek z drewna, wysokość 90 cm, z płyty MDF, ma trzy poziomy: parkiet ziemny i dwa piętra, garaż, basen. Łącznie 9 różnych pomieszczeń: łazienka, kuchnia, jadalnia, salon, sypialnia, taras, balkon, garaż i ogród wszystko w jednym miejscu!
✔️ Unikalna wersja domku dla lalek z drewna z garażem – opatentowana i zarejestrowana wersja z garażem. Dla większej zabawy domek został wyposażony w wózek samochodowy. Na naszych innych aukcjach można kupić odpowiedni samochód z lalkami lub domkiem dla lalek - piękny drewniany domek barbańki od Kinderplay!
✔️ Z ekologicznych materiałów – drewniany domek dla lalek został wyprodukowany z materiałów przyjaznych dla środowiska, które rozkładają się na łonie natury i nie brudzą się
✔️ Oświetlenie – domek dla lalek Barbie ze światłem – domek dziecięcy świeci w ciemności! Pięknie oświetlony domek, wyposażony w taśmę LED zasilaną bateriami, wygląda wyjątkowo, szczególnie wieczorem przed snem. Dziecięce oczy pokochają
✔️ Meble w zestawie zawierają nawet 17 elementów – łóżko piętrowe z drabiną, prysznicem, toaletą, umywalką z lustrem, sofą, fotelem na sofie, stole, lampę, koń na biegunach, zestaw kuchenny, toaletka z siedziskiem, stół do jadalni, dwa krzesła. Drewniany domek dla lalek duży i akcesoria do domku dla lalek firmy Kinderplay!
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..