0,00zł

Do Kasy

ROBUD Drewniana kuchnia do zabawy dla dzieci, drewniana kuchnia do zabawy z akcesoriami, aneks kuchenny zielony szef gra rolkowa

Opinie:
(0)
  • Marka: ROBUD
  • Model: B09R9R85XC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 11/11/2022 00:12 CET - więcej
928,02zł
Drewniany zestaw do zabawy w kuchni: Zestawy do kuchni przedszkolnej są wykonane z naturalnego drewna, wytrzymałe i trwałe, mogą być używane przez wiele dzieci i wielu lat. Zestaw kuchenny do zabawy lakierowanie wysokiej jakości farbą, bezpieczne i bezpieczne dla zdrowia, powierzchnia jest gładka i łatwa do czyszczenia.
Zabawa z odgrywaniem ról – dzięki zielonemu zestawowi zabawek kuchennych dzieci mogą bawić się jako kucharz, puścić wodze fantazji i puścić wodze fantazji. Dzieci będą zaprezentować swój własny model kuchenny, który wspiera umiejętności społeczne i wyrazistość.
☕ Jasny kolor: dzieci normalne, jak zabawki w jasnych kolorach. Jest to idealne rozwiązanie do zabawy w kuchni. Szukamy bardziej zabawnych możliwości dla dzieci, aby nauczyć się pozytywnych zachowań. Zestaw kuchenny z drewna będzie dobrym partnerem dla Twoich dzieci.
Czas gotowania dla dzieci: Zagraj zestaw do zabawy dla małych dzieci jako kucharz i gotuj "pyszne jedzenie". Rodzice mogą bawić się z nimi, aby cieszyć się tym szczęśliwym czasem, a dzieci mogą samodzielnie bawić się zabawą, rodzice mają czas zrobić coś innego.
???? Idealny prezent: Piękna kuchnia do zabawy to dobry prezent dla małych dziewcząt i chłopców, na urodziny, imieniny, festiwal, Boże Narodzenie, dożynki... Gotuj odgrywanie ról, popuść swoim dzieciom wodze fantazji i zapewnij dużo zabawy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..