0,00zł

Do Kasy

Spin Master Gabby's Dollhouse: 'Gabby's' Purrfect Dollhouse (6060414)

Opinie:
(0)
487,37zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowy
Magiczny domek Gabby – odkryj magiczny świat Gabby i jej uroczych kocich przyjaciół. Ten domek dla lalek jest gigantyczną i interaktywną repliką Magicznego Domu Gabby: wesołej dziewczynki pasjonującej się kotami, która przeżywa ciekawe przygody dzięki swojej niekończącej się wyobraźni.
Ponad 60 cm wysokości – dzięki swojemu inspirowanemu kotami kształtowi i kolorowym detalom Magiczny domek Gabby jest dokładnie taki sam jak dom z serialu. Domek, będący idealną scenerią dla ekscytujących przygód, można zamknąć i przechowywać w nim wszystkie akcesoria.
Winda i wieża do niespodziewanych dostaw – wsiądź do windy z Gabby, aby odkryć wszystkie pokoje w jej magicznym domu i spotkać się ze wszystkimi jej przyjaciółmi. Umieść nieoczekiwaną dostawę w wieży, wjedź kocią windą, aby dotrzeć na jedno z 4 pięter i do jednego z 7 pomieszczeń, czekają tam na Ciebie niespodzianki ukryte w dekoracjach pomieszczeń!
15 elementów gry – baw się z Gabby i jej najlepszym przyjacielem Pandy Łapy, 2 pudełka niespodzianki, 3 akcesoria i 15 elementów, w tym 8 mebli (sofa, zjeżdżalnia, dwustronny stół do śniadania i kolacji) i wiele innych.
8 dźwięków i fragmentów z serialu– dom dla lalek Gabby ma efekty dźwiękowe: wystarczy nacisnąć przycisk w kształcie serca, aby włączyć muzykę, dźwięki i fragmenty z serialu, w tym serialową piosenkę (3 baterie LR03 nie są dołączone).
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..