0,00zł

Do Kasy

Spin Master Gabby's Dollhouse: 'Gabby's' Purrfect Dollhouse (6060414)

Opinie:
(0)
487,37zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowy
Magiczny domek Gabby – odkryj magiczny świat Gabby i jej uroczych kocich przyjaciół. Ten domek dla lalek jest gigantyczną i interaktywną repliką Magicznego Domu Gabby: wesołej dziewczynki pasjonującej się kotami, która przeżywa ciekawe przygody dzięki swojej niekończącej się wyobraźni.
Ponad 60 cm wysokości – dzięki swojemu inspirowanemu kotami kształtowi i kolorowym detalom Magiczny domek Gabby jest dokładnie taki sam jak dom z serialu. Domek, będący idealną scenerią dla ekscytujących przygód, można zamknąć i przechowywać w nim wszystkie akcesoria.
Winda i wieża do niespodziewanych dostaw – wsiądź do windy z Gabby, aby odkryć wszystkie pokoje w jej magicznym domu i spotkać się ze wszystkimi jej przyjaciółmi. Umieść nieoczekiwaną dostawę w wieży, wjedź kocią windą, aby dotrzeć na jedno z 4 pięter i do jednego z 7 pomieszczeń, czekają tam na Ciebie niespodzianki ukryte w dekoracjach pomieszczeń!
15 elementów gry – baw się z Gabby i jej najlepszym przyjacielem Pandy Łapy, 2 pudełka niespodzianki, 3 akcesoria i 15 elementów, w tym 8 mebli (sofa, zjeżdżalnia, dwustronny stół do śniadania i kolacji) i wiele innych.
8 dźwięków i fragmentów z serialu– dom dla lalek Gabby ma efekty dźwiękowe: wystarczy nacisnąć przycisk w kształcie serca, aby włączyć muzykę, dźwięki i fragmenty z serialu, w tym serialową piosenkę (3 baterie LR03 nie są dołączone).
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..