0,00zł

Do Kasy

Zestaw świateł LED do Lego 21034 Architecture London, zestaw oświetlenia łączącego USB kompatybilny z Lego 21034 (tylko światła, bez modeli LEM)

Opinie:
(0)
  • Marka: Welkin DC
  • Model: B09RQTMMFW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
193,20zł
Zaprojektowany dla Lego 21034: zestaw świetlny jest szczególnie używany do oświetlenia architektury Lego 21034 Londyn Kolekcjonerski zestaw budynków i sprawia, że jest bardziej realistyczny i wyjątkowy. (Model Lego nie jest wliczony w cenę, zestaw Just Light)
Wysoka jakość i łatwe do ukrycia: Akcesoria używane do podłączenia zestawu oświetlenia LED są wykonane z oryginalnego LEgo, mały drut o grubości 2 mm można łatwo ukryć, co nie wpłynie na wygląd Twojego modelu budowlanego.
Bezpieczeństwo i zasilanie przez USB: Wbudowany opór w zestawie oświetlenia może zapobiec przegrzaniu i paleniu światła. Możesz podłączyć kabel USB do skrzynki na baterie, power banku, laptopa, gniazda USB lub adaptera ściennego.
Doskonały prezent i świetny dla kreatywności: Zestaw oświetlenia to doskonały prezent dla dzieci, które mają klocki lego lub dla fanów Lego. Jest to świetny sposób na kreatywność, ponieważ jest to styl DIY, aby rozświetlić klocki.
Instrukcja instalacji (łatwa instalacja): Dostarczana jest z elektroniczną instrukcją (z wideo i zdjęciami), aby poprowadzić Cię krok po kroku. Należy ostrożnie zainstalować lampę LED, bez nadmiernego ciągnięcia, zginania lub nadmiernego potrząsania, aby uniknąć uszkodzeń. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...