0,00zł

Do Kasy

Zestaw świateł LED do Lego 21034 Architecture London, zestaw oświetlenia łączącego USB kompatybilny z Lego 21034 (tylko światła, bez modeli LEM)

Opinie:
(0)
  • Marka: Welkin DC
  • Model: B09RQTMMFW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
193,20zł
Zaprojektowany dla Lego 21034: zestaw świetlny jest szczególnie używany do oświetlenia architektury Lego 21034 Londyn Kolekcjonerski zestaw budynków i sprawia, że jest bardziej realistyczny i wyjątkowy. (Model Lego nie jest wliczony w cenę, zestaw Just Light)
Wysoka jakość i łatwe do ukrycia: Akcesoria używane do podłączenia zestawu oświetlenia LED są wykonane z oryginalnego LEgo, mały drut o grubości 2 mm można łatwo ukryć, co nie wpłynie na wygląd Twojego modelu budowlanego.
Bezpieczeństwo i zasilanie przez USB: Wbudowany opór w zestawie oświetlenia może zapobiec przegrzaniu i paleniu światła. Możesz podłączyć kabel USB do skrzynki na baterie, power banku, laptopa, gniazda USB lub adaptera ściennego.
Doskonały prezent i świetny dla kreatywności: Zestaw oświetlenia to doskonały prezent dla dzieci, które mają klocki lego lub dla fanów Lego. Jest to świetny sposób na kreatywność, ponieważ jest to styl DIY, aby rozświetlić klocki.
Instrukcja instalacji (łatwa instalacja): Dostarczana jest z elektroniczną instrukcją (z wideo i zdjęciami), aby poprowadzić Cię krok po kroku. Należy ostrożnie zainstalować lampę LED, bez nadmiernego ciągnięcia, zginania lub nadmiernego potrząsania, aby uniknąć uszkodzeń. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..