0,00zł

Do Kasy

Collectix Zestaw LEGO DUPLO - radość z wanny: Pływająca panda 10964 + Mój pierwszy słoń 30333 (woreczek foliowy)

Opinie:
(0)
  • Marka: Collectix
  • Model: B09RQYLNK6
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:19 CET - więcej
134,78zł
Radość z kąpieli wspomagająca rozwój rozwoju: Zestaw LEGO DUPLO My First "Zabawa w wannie: Pływająca panda" (10964) sprawia, że małe dzieci uczą się czegoś nowego.
Łatwa do czyszczenia zabawka do wanny: Zestaw do zabawy zawiera czerwoną pandę, wiadro i kółko do pływania, które można otworzyć do czyszczenia.
Zabawa edukacyjna w wannie: Małe dzieci mogą połączyć 2 klocki w jedną pandę i włożyć figurkę do zabawy w kółku do pływania.
Prezent dla dzieci w wieku przedszkolnym: Ten zestaw do zabawy to wspaniały prezent urodzinowy lub niespodzianka dla małych dzieci od 18 miesięcy.
3033 | Dzieci od 18 miesięcy uczą się aktywnej zabawy z tym 4-częściowym słoniem i dwoma kwiatami. Podczas budowania fantazyjnych modeli małe dzieci rozwijają zdolności motoryczne i emocjonalne świadomości.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..