0,00zł

Do Kasy

Mini Drukarka Kieszonkowa, Bezprzewodowa Drukarka Termiczna Bluetooth Cute Bear do Smartfona, Drukarka Fotograficzna BT Inkless z Papierem do Drukowania, Przenośna Drukarka do Notatek z Etykietami Fot

Opinie:
(0)
  • Marka: Gaeirt
  • Model: B09S3MK2F1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:19 CET - więcej
143,49zł
BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE I ŁATWOŚĆ OBSŁUGI: drukarka fotograficzna ma kształt uroczego misia, który wygląda atrakcyjnie, bardzo spodoba się studentom. Drukuj tylko czarno-białe. Zainstaluj papier do drukowania, włącz, włącz Bluetooth w telefonie komórkowym i połącz się z drukarką, rozpocznij podróż do bezprzewodowego drukowania czarno-białych zdjęć. Wsparcie dla Androida, dla OX S.
WIELOFUNKCYJNA DRUKARKA TERMICZNA: Mała drukarka o rozdzielczości 200 dpi nadaje się do drukowania czarno-białych zdjęć, notatek, zapisów, notatek, etykiet, nauczania prac ręcznych, planów pracy, list zakupów, list rzeczy do zrobienia i tak dalej. Pożegnaj się z nieefektywnymi odręcznymi notatkami, drukuj i wklejaj ważne rzeczy, aby mieć do nich łatwy dostęp. Rozmiar papieru termicznego: ok. 57 x 30 mm / 2,2 x 1,2 cala (w zestawie).
KOMPAKTOWY, PRZENOŚNY I ŁATWY DO PRZENOSZENIA: Drukarka termiczna o wadze 197g, którą można łatwo umieścić nawet w kieszeni ubrania i nosić w dowolnym miejscu. Brak drukowania atramentem, wbudowana bateria litowa 1000 mAh, długa żywotność baterii, brak konieczności dodawania atramentu, ochrona środowiska i zdrowie, do ładowania można użyć dołączonego kabla USB.
IDEALNY PREZENT: Szybkość przenośnej drukarki kieszonkowej jest bardzo szybka, pracuje cicho, jest idealną drukarką mobilną. Nadaje się do domu i biura i jest dobrym pomocnikiem dla uczniów, nauczycieli i rodziców przy drukowaniu etykiet. Tak więc ta urocza mini drukarka etykiet jest miłym prezentem dla twoich dzieci, kochanków, przyjaciół, rodziny i tak dalej.
ZAKUP BEZ RYZYKA: Jesteśmy przekonani, że nasza drukarka kieszonkowa została zaprojektowana i wykonana zgodnie z surowymi standardami jakości. Oferujemy 90 dni bez powodu do wymiany lub gwarancji zwrotu. Podziel się z nami e-mailem, jeśli masz jakiekolwiek problemy lub wątpliwości, rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...