0,00zł

Do Kasy

Mini Drukarka Kieszonkowa, Bezprzewodowa Drukarka Termiczna Bluetooth Cute Bear do Smartfona, Drukarka Fotograficzna BT Inkless z Papierem do Drukowania, Przenośna Drukarka do Notatek z Etykietami Fot

Opinie:
(0)
  • Marka: Gaeirt
  • Model: B09S3MK2F1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:19 CET - więcej
143,49zł
BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE I ŁATWOŚĆ OBSŁUGI: drukarka fotograficzna ma kształt uroczego misia, który wygląda atrakcyjnie, bardzo spodoba się studentom. Drukuj tylko czarno-białe. Zainstaluj papier do drukowania, włącz, włącz Bluetooth w telefonie komórkowym i połącz się z drukarką, rozpocznij podróż do bezprzewodowego drukowania czarno-białych zdjęć. Wsparcie dla Androida, dla OX S.
WIELOFUNKCYJNA DRUKARKA TERMICZNA: Mała drukarka o rozdzielczości 200 dpi nadaje się do drukowania czarno-białych zdjęć, notatek, zapisów, notatek, etykiet, nauczania prac ręcznych, planów pracy, list zakupów, list rzeczy do zrobienia i tak dalej. Pożegnaj się z nieefektywnymi odręcznymi notatkami, drukuj i wklejaj ważne rzeczy, aby mieć do nich łatwy dostęp. Rozmiar papieru termicznego: ok. 57 x 30 mm / 2,2 x 1,2 cala (w zestawie).
KOMPAKTOWY, PRZENOŚNY I ŁATWY DO PRZENOSZENIA: Drukarka termiczna o wadze 197g, którą można łatwo umieścić nawet w kieszeni ubrania i nosić w dowolnym miejscu. Brak drukowania atramentem, wbudowana bateria litowa 1000 mAh, długa żywotność baterii, brak konieczności dodawania atramentu, ochrona środowiska i zdrowie, do ładowania można użyć dołączonego kabla USB.
IDEALNY PREZENT: Szybkość przenośnej drukarki kieszonkowej jest bardzo szybka, pracuje cicho, jest idealną drukarką mobilną. Nadaje się do domu i biura i jest dobrym pomocnikiem dla uczniów, nauczycieli i rodziców przy drukowaniu etykiet. Tak więc ta urocza mini drukarka etykiet jest miłym prezentem dla twoich dzieci, kochanków, przyjaciół, rodziny i tak dalej.
ZAKUP BEZ RYZYKA: Jesteśmy przekonani, że nasza drukarka kieszonkowa została zaprojektowana i wykonana zgodnie z surowymi standardami jakości. Oferujemy 90 dni bez powodu do wymiany lub gwarancji zwrotu. Podziel się z nami e-mailem, jeśli masz jakiekolwiek problemy lub wątpliwości, rozwiążemy problem w ciągu 24 godzin.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..