0,00zł

Do Kasy

ABOOFAN Palec Zabawki Rower Rower Deskorolka Zabawki Zestaw- Mini Finger Zabawki Zestaw Mini Bike Scooter Finger Bikes Dla Kids- Fingerboard Skatepark Kit Z Rampami Skutery Rower ( Żółty )

Opinie:
(0)
  • Marka: ABOOFAN
  • Model: B09SGC9GXT
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
47,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 9.7x6.2x3.8cm.
Kolor: Żółty żółty.
Najlepsze dla Ciebie- Ten produkt jest zestawem 3 mini zabawek palców, wykonany ze stopu aluminium i materiałów, wysokiej jakości i trwałe. Obejmuje 1 rower palca, 1 rampa skutera palca. Nadaje się do użytku profesjonalnego i osobistego. Wybierz to dla ciebie.
Jakość Premiun-- wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium i materiału, trwałego i praktycznego do długotrwałego użytkowania, który jest bezpieczny i bezwonny, odporny zużycie i nie jest łatwy uszkodzony. Wspaniały prezent dla tych miłośników sportów palców urodziny, ukończenie, bankiet, Boże Narodzenie, Nowy Rok itp.
Świetna interakcja-- ciekawa i śmieszna, umiejętność ćwiczeń, uwolnij stres pracy i studiować i odprężyć umysł. Dostępne są zarówno dzieci, jak i dorośli. Trzymaj dzieci z dala od telefonów komórkowych, aby poprawić relacje rodzicielskie.
Szeroka aplikacja- wielofunkcyjna i wszechstronna, może być używana jako zabawka, zabawka sportowa, zabawka dla dzieci, może być doskonałą zabawką rozrywkową. Dobry wybór do gry, prezenta, kolekcji, dekoracji. Również świetny dodatek do dekoracji sklepu lub kawy.
100% Klienta- Przyjazna dla klienta- Twoja satysfakcja jest naszą największą motywacją. Jesteśmy zobowiązani do zaspokojenia potrzeb każdego klienta. Jeśli masz jakieś problemy, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie, a my dostarczymy dobre usługi lub wymianę. Nie wahaj się wziąć do domu!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 9.7x6.2x3.8cm.
Kolor Żółty żółty.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..