0,00zł

Do Kasy

ABOOFAN Palec Zabawka Deskorolka Rower Zabawka Set- Mini Zabawki Palec Ustawiony Mini Rower Skuter Rowery Palec Dla Dzieci- Zestaw Fingerboard Skatepark Z Rampami Skutery Rowery ( Niebieski )

Opinie:
(0)
  • Marka: ABOOFAN
  • Model: B09SGCHVNP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
45,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 9.7X6.2X3.8CM
Kolor: Żółty niebieski
Najlepsze dla pan: Ten produkt jest zestaw 3 mini zabawek palców, wykonane ze stopu aluminium i materiałów, wysokiej jakości i trwałe. Obejmuje on 1 rower palec, rampy 1 palca skuter. Nadaje się do użytku profesjonalnego i osobistego. Wybierz go dla Ciebie.
Premiun Quality-- Wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium i tworzywa, trwały i praktyczny dla długotrwałego stosowania, które jest bezpieczne i bez zapachu, odporne zużycie i nie jest łatwo uszkodzone. Wspaniały prezent dla miłośników sportowych palec ich urodziny, podziałka, bankiet, Boże Narodzenie, Nowy Rok, etc.
Wielki Interaction-- Ciekawe i zabawne ćwiczenia palec umiejętności, złagodzić stres związany z pracą i studiami i zrelaksować umysł. Zarówno dzieci jak i dorośli są dostępne. Trzymaj dzieci z dala od telefonów komórkowych w celu poprawy relacji nadrzędnej dziecko.
Szeroki Application-- wielofunkcyjnego i wszechstronny, może być używany jako zabawka, zabawka sportowych palec, Kid zabawki, może być doskonałym rozrywka zabawka. dobry wybór dla gry, prezent, zbieranie, dekoracji. Również doskonałym dodatkiem do sklepowej lub kawiarnia dekoracji.
100% Klienta- Przyjazna dla klienta- Twoja satysfakcja jest naszą największą motywacją. Jesteśmy zobowiązani do zaspokojenia potrzeb każdego klienta. Jeśli masz jakieś problemy, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie, a my dostarczymy dobre usługi lub wymianę. Nie wahaj się wziąć do domu!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 9.7X6.2X3.8CM
Kolor Żółty niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..