0,00zł

Do Kasy

ABOOFAN Palec Zabawki Rower Rower Deskorolka Zabawki Zabawki Zestaw Mini Finger Zabawki Zestaw Mini Bike Scooter Finger Finger Dla Dzieci- Fingerboard Skatepark Zestaw Z Rampami Skutery

Opinie:
(0)
  • Marka: ABOOFAN
  • Model: B09SGF1JG1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
50,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 9.7x6.2x3.8cm.
Kolor: Żółty zielony
Najlepsze dla Ciebie- Ten produkt jest zestawem 3 mini zabawek palców, wykonany ze stopu aluminium i materiałów, wysokiej jakości i trwałe. Obejmuje 1 rower palca, 1 rampa skutera palca. Nadaje się do użytku profesjonalnego i osobistego. Wybierz to dla ciebie.
Jakość Premiun-- wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium i materiału, trwałego i praktycznego do długotrwałego użytkowania, który jest bezpieczny i bezwonny, odporny zużycie i nie jest łatwy uszkodzony. Wspaniały prezent dla tych miłośników sportów palców urodziny, ukończenie, bankiet, Boże Narodzenie, Nowy Rok itp.
Świetna interakcja-- ciekawa i śmieszna, umiejętność ćwiczeń, uwolnij stres pracy i studiować i odprężyć umysł. Dostępne są zarówno dzieci, jak i dorośli. Trzymaj dzieci z dala od telefonów komórkowych, aby poprawić relacje rodzicielskie.
Szeroka aplikacja- wielofunkcyjna i wszechstronna, może być używana jako zabawka, zabawka sportowa, zabawka dla dzieci, może być doskonałą zabawką rozrywkową. Dobry wybór do gry, prezenta, kolekcji, dekoracji. Również świetny dodatek do dekoracji sklepu lub kawy.
100% Klienta- Przyjazna dla klienta- Twoja satysfakcja jest naszą największą motywacją. Jesteśmy zobowiązani do zaspokojenia potrzeb każdego klienta. Jeśli masz jakieś problemy, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie, a my dostarczymy dobre usługi lub wymianę. Nie wahaj się wziąć do domu!
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 9.7x6.2x3.8cm.
Kolor Żółty zielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..