0,00zł

Do Kasy

DAN DISCOUNTS Zestaw oświetlenia LED do LEGO 21057 Architecture Singapur, zestaw oświetleniowy LED do klocków Lego 21057 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: DAN DISCOUNTS
  • Model: B09SV2ZHTH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:19 CET - więcej
227,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Styl podstawowy
Zestaw oświetlenia LED: zestaw oświetleniowy LED kompatybilny z modelem LEGO Architecture Singapur, zestaw do budowy modelu 21057 - model z klockami - że dostępne są tylko światło LED, bez zestawu Lego.
Nowoczesna konstrukcja: Pełna kreatywność połącz oświetlenie z modelem i podnieś model w najprostszy sposób. Zestaw oświetleniowy jest w stanie uczynić klocki ornamentalnym, fascynującym i rozstawionym dzięki specjalnym komponentom oświetleniowym i odpowiednim kolorom światła. Idealny dla fanów DIY i entuzjastów kolekcjonerów.
Instrukcja montażu: Ustaw światła zgodnie z własnymi preferencjami. Należy ostrożnie zamocować diody LED, nie ciągnąć, nie wyginać ani nie potrząsać. Do zasilania służą kabel USB do ładowania lub trzy baterie AAA (3 x baterie AAA nie wchodzą w zakres dostawy). Napięcie powinno wynosić mniej niż 1 A 5 V, aby uniknąć przegrzania i pożaru.
Materiał: zestaw oświetleniowy składa się z niezawodnego materiału ABS o miękkiej jasności, bez oślepiania, bez rozproszonego światła, odporne na korozję druty świetlne, ekskluzywne wykonanie i nadzwyczajną przewodność elektryczną dla bezpieczeństwa i niezawodności. Łatwy i wygodny montaż bez uszkadzania modelu i idealnie ukryty w modelu. Oświetlenie jest montowane w warstwach i po montażu można je ponownie zdjąć.
Gwarancja posprzedażna: Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu. Skontaktuj się z nami. i oferujemy Ci rozwiązanie satysfakcji.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Styl podstawowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..