0,00zł

Do Kasy

DAN DISCOUNTS Zestaw oświetlenia LED do LEGO 21057 Architecture Singapur, zestaw oświetleniowy LED do klocków Lego 21057 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: DAN DISCOUNTS
  • Model: B09SV2ZHTH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:19 CET - więcej
227,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Styl podstawowy
Zestaw oświetlenia LED: zestaw oświetleniowy LED kompatybilny z modelem LEGO Architecture Singapur, zestaw do budowy modelu 21057 - model z klockami - że dostępne są tylko światło LED, bez zestawu Lego.
Nowoczesna konstrukcja: Pełna kreatywność połącz oświetlenie z modelem i podnieś model w najprostszy sposób. Zestaw oświetleniowy jest w stanie uczynić klocki ornamentalnym, fascynującym i rozstawionym dzięki specjalnym komponentom oświetleniowym i odpowiednim kolorom światła. Idealny dla fanów DIY i entuzjastów kolekcjonerów.
Instrukcja montażu: Ustaw światła zgodnie z własnymi preferencjami. Należy ostrożnie zamocować diody LED, nie ciągnąć, nie wyginać ani nie potrząsać. Do zasilania służą kabel USB do ładowania lub trzy baterie AAA (3 x baterie AAA nie wchodzą w zakres dostawy). Napięcie powinno wynosić mniej niż 1 A 5 V, aby uniknąć przegrzania i pożaru.
Materiał: zestaw oświetleniowy składa się z niezawodnego materiału ABS o miękkiej jasności, bez oślepiania, bez rozproszonego światła, odporne na korozję druty świetlne, ekskluzywne wykonanie i nadzwyczajną przewodność elektryczną dla bezpieczeństwa i niezawodności. Łatwy i wygodny montaż bez uszkadzania modelu i idealnie ukryty w modelu. Oświetlenie jest montowane w warstwach i po montażu można je ponownie zdjąć.
Gwarancja posprzedażna: Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu. Skontaktuj się z nami. i oferujemy Ci rozwiązanie satysfakcji.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Styl podstawowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..