0,00zł

Do Kasy

8 szt. Brelok do samoobrony, zestaw breloków ze skóry PU, dla kobiet i dzieci, brelok, akcesoria, dekoracja, z osobistym portfelem alarmowym

Opinie:
(0)
  • Marka: gotosee
  • Model: B09TZYCSG3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:22 CET - więcej
93,43zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: szary
1. Dźwięk alarmu może osiągnąć 130 decybeli, które mogą być usłyszane przez innych osób w odległości 180 metrów, odstraszając złośliwe osoby i dając poczucie bezpieczeństwa. Diody LED pomagają w wyraźnym dostrzeganiu obiektów i ulicy w ciemności.
2. Materiał futrzanej piłki to sztuczne futro królika, które jest miękkie i wygodne, nie ma szczególnego zapachu. Portfel może pomieścić drobne i klucze
3. Damski brelok do kluczy samoobrony, do samoobrony, daje poczucie bezpieczeństwa, pomaga w napotkaniu niebezpieczeństwa, zmniejsza ryzyko kontuzji. Jest to idealny prezent dla ukochanej osoby.
4. Wysokiej jakości skóra, szyte maszynowo dla świetnego wyglądu
5. 1 x alarm bezpieczeństwa z oświetleniem LED, 1 portfel, 1 gwizdek, 1 otwieracz do butelek, 1 pusta butelka 20 ml, 1 torba do przechowywania, 1 pasek na nadgarstek, 1 miękki i uroczy pompon.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..